فهرست
چرا فدراسیون به سود کریمی رای داد؟
چرا فدراسیون به سود کریمی رای داد؟

چرا فدراسیون به سود کریمی رای داد؟

آی اسپورت- حاشیه‌های باشگاهداری حمیدرضا جهانیان همچنان ادامه دارد. با به نتیجه رسیدن شکایت علی کریمی از باشگاه نفت تهران هم که مالکیت آن را این فرد به عهده دارد، این حاشیه‌ها به نقطه جالبی رسیده و جهانیان مدعی شده که رأی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ناعادلانه است، چون با علی کریمی قطع همکاری نشده بود و او خودش استعفا کرده است.

این اتفاق در حالی رقم خورده که مالک باشگاه نفت تهران که حالا اداره کل ورزش و جوانان استان تهران این مالکیت را هم غیرقانونی می‌داند، با استناد به پیامک علی کریمی اعلام کرد که او استعفا کرده است. از همین‌رو او برای کنار گذاشتن کریمی اقدام کرد و وقتی مشخص شد که پیامک سندی برای قطع همکاری و استعفا نیست، راه دیگری را در پیش گرفت. جهانیان اعلام کرده بود که باشگاه نفت با کریمی قطع همکاری نکرده و او به عنوان مربی باشگاه باید دستیار حمید درخشان شود، در حالی که سمت کریمی در قرارداد منعقد شده با باشگاه نفت تهران سرمربی بود.

وقتی این اتفاقات رقم خورد، استعفایی از کریمی وجود نداشت و حمید درخشان هدایت تیم نفت را عهده‌دار شد، مالک غیر قانونی باشگاه نفت تهران با اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، در تاریخ 18 مهرماه با ارسال نامه‌ای به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ اعلام می‌کند که با علی کریمی و دستیارانش قطع همکاری شده است. یعنی در متن نامه به بهاروند هم صحبتی از استعفا نبوده و مشخصاً اعلام شده که با کریمی و دستیارانش قطع همکاری شده است. حالا کمیته تعیین وضعیت با استناد به مدارک موجود رأی را به سود علی کریمی صادر و باشگاه نفت را به پرداخت غرامت محکوم کرده است. جهانیان این رأی را ناعادلانه می‌داند در حالی که نه تنها استعفایی از کریمی ندارد، بلکه نامه قطع همکاری او را هم به سازمان لیگ ارسال کرده است.

تسنیم

۳۷    
آی اسپورت
2017-12-16 18:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر