فهرست
پنج هفته سخت در انتظار شفر؛ نایب‎قهرمانی پر؟
پنج هفته سخت در انتظار شفر؛ نایب‎قهرمانی پر؟

پنج هفته سخت در انتظار شفر؛ نایب‎قهرمانی پر؟

آی اسپورت- 3 تساوی پیاپی در 3 هفته اخیر، روند رو به رشد استقلال را متوقف کرده است. آبی‎ها در هر 3 بازی مقابل حریفانی متوقف شده‎اند که در جدول رده‎بندی از آنها پایین‎تر قرار داشتند. مدیران استقلال البته وعده صعود در جدول را به هواداران‎شان داده‎اند اما مرور بازی‌های بعدی استقلال نشان می‎دهد که آبی‌‎ها کار سختی برای تحقق بخشیدن به این وعده دارند.

استقلالی‌ها در 4 بازی از 5 بازی بعدی خود باید مقابل حریفانی قرار بگیرند که همین حالا در جدول از آنها بالاتر قرار دارند. استقلال در 5 بازی بعدی خود به ترتیب مقابل پارس جم جنوبی، ذوب‌آهن اصفهان، سپیدرود رشت، فولاد خوزستان و پرسپولیس برود. به جز سپیدرود رشت که البته این تیم هم این روزها در حال پیشرفت است، سایر تیم‌ها در حال حاضر در رده‌های اول تا چهارم جدول قرار دارند و استقلال در دور رفت هیچکدام از این 4 تیم را شکست نداده است! شرایط این تیم‌ها هم در حال حاضر خوب است. فولاد تقریبا یک نیم‌فصل است که رنگ باخت را ندیده است، ذوب‎‌آهن بهترین تیم نیم‌فصل دوم است، پارس جم اگرچه همان تیم نیم‌فصل اول نیست اما هنوز هم به سختی شکست می‌خورد و پرسپولیس هم که صدرنشین بلامنازع لیگ برتر است. با این شرایط، به جز بازی با سپیدرود، هر کدام از 4 بازی بعدی استقلال، حکم یک بازی 6 امتیازی را برای این تیم دارد و باختن در هر کدام از آنها می‌تواند صعود این تیم به رده‌‎های بالاتر را دشوارتر از قبل کند و رسیدن به نایب‎قهرمانی را که حداقلِ توقع مدیران و هواداران است، غیرممکن کند.

۱۸ ۱  
آی اسپورت
2018-01-20 17:29:00
نظر دهید

۱ نظر
ناشناس
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
مطمعنن ذوب و پارس و فولاد نه تو چمن بی خاصیت هستند نه در نبود کریمی و داریوش و نه در غیاب مهاجم گل زن نیستند و اتوبوسی هم دفاع نمی کنند
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر