فهرست
الجزیره-رئال مادرید؛ از پیش باخته‎ها؟
الجزیره-رئال مادرید؛ از پیش باخته‎ها؟

الجزیره-رئال مادرید؛ از پیش باخته‎ها؟

آی اسپورت – از ساعت 20:30 امشب تیم‌های الجزیره امارات و رئال مادرید در مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‎های جهان در شهر ابوظبی مقابل هم قرار می‎گیرند. الجزیره به عنوان میزبان جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورده و در مراحل قبل با نتیجه مشابه 1-0 بر اوکلندسیتی قهرمان قاره اقیانوسیه و اوراوا ردز قهرمان لیگ قهرمانان آسیا غلبه کرده و به نیمه‎نهایی رسیده است.

علیرغم پیروزی بر قهرمان لیگ قهرمانان آسیا، به نظر می‌رسد الجزیره امارات در برابر رئال مادرید یک تیم از پیش باخته باشد. این تیم همین حالا در لیگ امارات هم وضعیت مناسبی ندارد و در رده پنجم جدول قرار گرفته است. با این حال تیم اماراتی به امید درخشش ستاره‌هایی مثل علی مبخوت، احمد خلیل و رومارینیو پا به این دیدار می‎گذارد. الجزیره امسال در لیگ قهرمانان آسیا هم با تراکتورسازی تبریز همگروه است.   

  ۳  
آی اسپورت
2017-12-13 19:08:00
نظر دهید

۳ نظر
امید
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
برد و باختش مهم نیست، حداقل اینا جلو یه تو تراز اول بازی میکنن و خودش کلی ارزش داره
۴
علیرضا نیجریه ای
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
بابا عجب بازی ای میکنندمشون گرم
بیچاره کردن رئال رو
۱
مهدفوتبال
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
بدترین عقده در بازی امروز پخش نشدن این بازی حداقل از شبکه ورزش.حداقل بخاطر حضور رئال .حالا بازی با کشور اسیایی اونم همسایه اونم مسلمون به کنار که به نوعی یه افتخار و الگوست.ما از این الگوها دوست نداریم.مبور شدم بازی رو از سایت آنتن ببینم بدتر ازون گزارش مغرضانه رو پراتژ سایت وطنی آنتن بود انگار تیم الجزیر ازدنیا و سیاره ای دیگر اوندن ومی خواهند خون ما بریزند بابا این عقده خوب نیست تا کی آخه نمیتونیم حداقل بدذات نباشیم.امیدوارم ای سپورت سانسور نکنه و بدتر از رپورتاژ سایت انتن نشه.الجزیره تیم پنجم لیگ امارات ۱ رئال قهرمان جهان به زور و با کل ستاره هاش ۲.حتی رونالدو میرفت توپ رو واسه دروازبان الجزیره میکاشت.اما استقلال پرسپولیس ما از الهلال و العین ۶ت و ۴تا میخورند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر