فهرست
مددی: مذاکره با مجیدی سخت بود!
مددی: مذاکره با مجیدی سخت بود!

مددی: مذاکره با مجیدی سخت بود!

آی اسپورت - احمد مددی در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره انتخاب فرهاد مجیدی و اینکه آیا برای انتخاب سرمربی اولویت‌بندی وجود داشته است، عنوان کرد: در جلسه هیئت مدیره بعد از بررسی‌های فراوان به چند گزینه رسیدیم و من مامور شدم با گزینه‌ها مذاکره کنیم. از گزینه‌های ما دو مربی تحت قرارداد دو باشگاه بودند که من با مدیران عامل این باشگاه‌ها تماس گرفتم. سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه فولاد قویاً تاکید کردند که اجازه جدایی به نکونام را نمی‌دهند. بعد از آن من دوباره با نکونام تماس گرفتم که ایشان هم گفتند اجازه بدهید با آقای آذری صحبت کنیم. بعد از آن با جواهری و قلعه‌نویی هم در باشگاه گل‌گهر صحبت کردیم.

مددی گفت: خواسته پیشکسوتان این بود که با ساکت الهامی هم صحبت شود و این کار را نیز کردیم و با فرهاد مجیدی هم که جزو گزینه‌های ما بود صحبت کردیم. نتیجه مذاکرات را فردای آن روز به هیئت مدیره ارائه دادم و در نهایت مقرر شد با مجیدی مذاکرات نهایی را داشته باشیم. ابتدای مذاکره با ایشان خیلی سخت شد ولی در ادامه تفاهم صورت گرفت و ایشان با انرژی خوبی به استقلال دوباره ملحق شد.

وی درباره جزئیات قرارداد استقلال با مجیدی یادآور شد: مدت قرارداد ۲ سال و نیمه است. فرهاد مجیدی تاکید داشت که وقت خوبی داشته باشد تا تیم خوبی را آماده کند. در فروردین ماه ما لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و باید در آن رقابت‌ها با انگیزه ظاهر شویم، برای همین قرارداد را ۲ و نیم ساله تنظیم کردیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره دستیاران مجیدی تصریح کرد: بهزاد غلام‌پور و فراز کمالوند فعلا معرفی شده‌اند و ۲ دستیار دیگر هم معرفی شده‌اند و قرار است فردا این افراد برای قرارداد به باشگاه بیایند.

مددی راجع به پیروز قربانی خاطرنشان کرد:‌ خودِ آقای مجیدی خواستند که با سایپا برای جذب ایشان مذاکره کنیم. ما با باشگاه سایپا صحبت کردیم که مدیرعامل هم جدایی پیروز قربانی را منوط به نظر کمیته فنی و ابراهیم صادقی دانستند. برای جدایی ایشان از سایپا مشکلی نبود ولی فکر می‌کنم بعد از بحث فنی با فرهاد مجیدی ایشان تصمیم بر انصراف گرفتند.

  ۲  
آی اسپورت
2021-03-05 13:45:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹، ۱۵:۵۱
اصلا سخت نیست.مجیدی هروقت هم اخراج شد.میره منتظر میمونه تا مربی استقلال اخراج بشه.تا سریع بیاد.البته با فشار هواداران و فضای مجازی.
۴
خخخخ طرف کلا مثه لاشخور منتظره یکی زیر پاش خالی بشه بیاد سر سفره
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹، ۱۵:۵۸
یه آدم دورو
که برعکس همه حرفاش که از مکتبببببب تاژ گفته بود الان معلومه چیه و کیه
فردا 4تا میکنن تو مشکتون
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر