فهرست
یادداشتی برای یک بغض و اشک و لبخند
یادداشتی برای یک بغض و اشک و لبخند

یادداشتی برای یک بغض و اشک و لبخند

آی اسپورت - گریه عادل فردوسی‌پور را می‌بینید، بغضی که از سر دل تنگی ترکید و اشکی سرچشمه گرفته از مرور بیست و اندی سال خاطره و مخاطره با عوامل برنامه نود و البته حذفی ظالمانه و ناعادلانه و غریبانه. نه فقط عادل محبوب‌ترین مجری و بهترین تهیه کننده، که نود پربیننده‌ترین برنامه بیست سال اخیر سیما و بهترین برنامه از نگاه مردم در سال گذشته را هم با حب و بغض و کج‌اندیشی حذف کردند!

ببینید. این اشک و بغض و لبخند عادل فردوسی‌پور است در جشنی که امشب، در سومین دوشنبه شبی که نود پخش نمی‌شود عوامل وفادار برنامه برای تقدیر از او و دور هم بودن تدارک دیده بودند. کمی آن سوتر اندک دقایقی بعد محمدحسین میثاقی دوشنبه شب در حال پخش فوتبال برتر یا همان شبه نود؛ فرسنگ‌ها فاصله است میان ماه من تا ماه گردون؛ به قدر زمین تا آسمان.

فردوسی‌پوِر فرزند فوتبال، شاید نه فقط برای همکاران خود که  دلش تنگ شده بود برای مردم اما فردوسی‌‌پورِ فرزند رسانه ملی خبر نداشت که چگونه مزد زحمات را می‌دهند. نه او که ما هم هنوز نمی‌دانیم خیلی جاها متر و معیار نه شایستگی است، نه کارآمدی و کارنامه و عملکرد و نه مقبولیت و نظر مردم و کارشناسان. ملاک خیلی جاها شده سلیقه و پول و پارتی و این جور چیزها. برای این حال و روز ما گریه کن آقای عادل. گریه قشنگه....

۴۴ ۱  
آی اسپورت
2019-04-09 02:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قارتال
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۴۴
فعلا که دور دور علی فروغی و اربابان ایشون هست ، جالبه نظر اکثر مردم اینه که امثال علیفر و خیابانی و یوسفی رو که روی اعصاب یک ملتند شرشونو باید از صدا و سیما کم کرد اونوقت این مسئولان فرمایشی دست میزارند روی توانمندترین ،باسوادترین و عادلترین گزارشگرونویسنده و تهیه کننده ی ورزشی ایران . کشوری که نتایج کنکورش را سهمیه ها مشخص کنند ، خط سیاسیشو شیخهای تسبیح به دست ذکر گو و بیسواد ، اقتصاشو دلالان بیشتر از این هم نمیشه انتظاری ازش داشت ، تا یکی هم میاد نظر حق میده اطلاعات بهش پیغام و پسغام تهدید آمیز میفرسته .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر