فهرست
رکورد در لیگ‌یک: تغییر 61درصدی در نیم‌فصل
رکورد در لیگ‌یک: تغییر 61درصدی در نیم‌فصل

رکورد در لیگ‌یک: تغییر 61درصدی در نیم‌فصل

آی اسپورت- فصل گذشته و در حالی که بازی‌های لیگ دسته اول با حضور 20 تیم برگزار شد 12 تیم در جریان بازی‌ها دست به تغییر در کادر فنی خود زدند. در بعضی از تیم‌ها حتی تغییر مربی بیش از یک بار اتفاق افتاد و درصد تغییرات در نیمکت تیم‌های لیگ یکی را به 60درصد رساند. درصدی که بسیار عجیب و تفکربرانگیز است. امسال اما باید ظاهرا منتظر تغییراتی بیش از این درصد شویم.

این فصل در حالی که تعداد تیم‌های حاضر در لیگ یک به 18تیم کاهش یافته و تنها دور رفت بازی‌ها سپری شده 11 تیم مربیان ابتدای فصل خود را در اختیار ندارند و این نشانگر تغییرات 61 درصدی در کادر فنی تیم‌های دسته اولی است. 61درصد فقط در نیم‌فصل اول. یعنی به اندازه کل فصل گذشته. مطمئنا با شروع دور برگشت بازی‌ها باز هم شاهد تغییر در کادر فنی تیم‌ها خواهیم بود. یا تیم‌هایی که مربی عوض نکرده‌اند دست به تعویض می‌زنند و یا باز هم شاهد تغییرات چندین باره خواهیم بود. با این شرایط محتمل است میزان تغییرات به 70 و حتی 80 درصد هم برسد. در این صورت میزان تغییرات در کادر فنی تیم‌های دسته اولی قابل ثبت در گینس خواهد بود، چرا که هیچ لیگی را در حال حاضر هم نمی‌توان پیدا کرد که با گذشت نیم فصل 61 درصد از مربیانش تغییر کرده باشند.

اما تیم‌هایی که در کادر فنی‌شان تغییر به وجود آمده:

1-نساجی،2- راه‌آهن،3 - بادران تهران،4-اکسین البرز، 5-مس رفسنجان، 6-ایرانجوان بوشهر، 7-نفت مسجد سلیمان، 8-خیبر خرم آباد، 9-فولاد یزد، 10-فجر سپاسی شیراز، 11-استقلال اهواز

۱    
آی اسپورت
2016-12-28 15:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر