فهرست
افسوس برای ما؛ حاشیه سازی برای فغانی؟
افسوس برای ما؛ حاشیه سازی برای فغانی؟

افسوس برای ما؛ حاشیه سازی برای فغانی؟

آی اسپورت – تصاویری در شبکه‌های مجازی دست به دست و صحبت‌هایی در پس این تصاویر گفته می‌شود که جز افسوس از فرهنگ پایین، چیزی را به ذهن انسان جاری نمی‌سازد. در روزهایی که صحبت از یافتن آب و زندگی در مریخ، نقل قول رسانه‌های خارجی است، در ایران همه دنبال یافتن هویت زن کنار علیرضا فغانی هستند! این خانم، «فرناندا» همسر «ساندرو ریچی» داور برزیلی است که در روزهای پایانی جام و اتمام ماموریت داوری همسرش به محل برگزاری مسابقات رفته و به همراه شوهرش، از فغانی درخواست عکس می‌کنند. علیرضا با این خانواده از سال ۲۰۱۲ دوست صمیمی هستند. ساندرا که خود نیز داور است، به همراه همسرش ریچی که خود داوری با سابقه دو دوره حضور در جام جهانی است، با داور رده بندی جام جهانی عکس یادگاری گرفتند و ما در ایران دنبال ساختن حواشی برای او هستیم.

 

علی دهقانی

۶۴ ۱۲  
آی اسپورت
2018-07-13 12:50:00
نظر دهید

۱۲ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
از شاهکارهای پیج های هواداران عمدتا دکتر مهندس و فرهنگی تاژی سابق و عمامه ای امروز که اینروزها به بازیکنای موندگارشون فحش میدن ، به جدا شده ها فحش میدن ، به در حال مذاکره ها فحش میدن ، به زمینو زمونو عالمو آدم فحش میدن ولییییییی .. ولی ولی ولی .... مهم اینه که وقتی کاوه رفت بهش فحش ندادن :))
همین قالپاق (خودشون میگن جام) حذفی هم از صدقه سری همین فغانی تو بازی با نفت دارن اونوقت عکسای این بنده خدا رو پخش میکنن زیرش چرت و پرت مینویسن میگن تلافی پنالتی هایی که برامون نگرفتی!!! اصلا باورم‌نمیشه اینا رو جدی میگن . قشنگ عین حکومت میمونن. مثل همونایی که جناب خان در تعریفشون میگفت ۱۰۰ رحمت به پشه چون به اندازه نیازش خون مردمو میمکه! خودشون نمیدونن چی میخوان . فقط میخوان :) تاسف آور حال و روز اونایین که مثل ببعی دنباله روی ۴تا بچه ۱۶ ۱۷ ساله شدن که ادمین این صفحات مجازیشونن . دکتر مهندس هایی که از این گلنار به دستا خوراک فکریشونو تامین میکنن و هر چی اونا ترشح میکنن اینا هم تکرار میکنن!
منتقد
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
نگران نباشید مردم نیستن یه مشت سانديس خور هستن که بیشترشون بیمار جنسی هستن
سینا
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
هم دست داده و هم بغلش کرد و روبوسی کرد
فغانی باید محروم بشه
۸
اشکان4
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
این جماعت دلواپس خسته نمی شن از این کاراشون؟
بذارین ملت از شوک داستان مائده هژبری(که هیچکی نفهمید چی شد،تتلو چی بود این وسط و...) بیان بیرون بعد!
مارال
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
دقیقا
صمد
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۲
خب به خودتون بگین این عکسها رو همکار محترم خودتون با ذوق زدگی منتشر کرده
۸
ویلی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
تنها کشوری هستیم که اصلن معلوم نیست ارزش پول ملیش چنده ملت عین خیالشون نیست!! قحطیم بیاد میگن قسمت بوده و یه جوری با گرسنگی کنار میان ولی از دو مولفه اساسی ابتذال و تعصب دست نمیکشن!!
مارال
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
اینا مردم نیستن اینا ی سری بیماری روانی اند !
همه آدم خوبا
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
در جواب علي پرسپوليسي
الان اينايي ك گفتي چه ربطي داشت ؟؟؟
يني كسايي ك از اين چرتو پرتا ميگن توشون پرسپوليسي نيس ؟؟
همه پرسپوليسيا فهميده و با فرهنگن هركيم حرف چرت بزنه طرفدار تيم رقيبه ؟؟
يه بار ديگه متن خودتو و توييتاي حسين غفوريو بخوني برات خوبه
اصلا كوروش و داريوش و تمام شاهاي هخامنشي عمارا پرسپوليسو از رو تيم شما ساختن تمام شاعرا و نويسندگان و آدم حسابيام جزئي از ارتش سرخ آسيا هستن
فعلا دعا ب جون وزير و پسر كاكول زريش كن برات بهتره
هرچند ميدونم تأييد نميكنيد تا حالا چن بار اين كارو كردي سرخ اسپرت عزيز
۶
تنهاترین سرود یخی را نشانه‌ام
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۳
هم رجال و نحن رجال
و انتن برقصید در هزارتوی پیچ در پیج

از خشم مازیچی و عشق دالیچی ما
چیزی نمانده باقی به جز خوردن حسرت کنسرو ترکی

چه پشمی چه کرکی که پوشیده بانوی مکزیکی
و موهایش رها بر فراز دیوارهای پوسیده‌ی ترامپ خیکی
۲
کریم
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
به خاطر افتضاحاتی که فغانی در بازیهای تراکتور و استقلال و پرسپولیس به وجود آورده به جرات میشه گفت که اصلا برای هواداران این تیم ها اهمیتی نداره ایشون رفته اونجا یا نه. اینم که مردم به یه سری چیزها حساس هستن همه جا هست مگر برای همین رئیس جمهوری امریکا به خاطر روابطی که داشته کم دردسر درست کردن؟ اینا چیزهای طبیعی و گذرا هستن. به هرحال باید در نظر داشته باشیم که ایران کشوری استبداد زده هست که حتی رقصیدن در اون که چه عرض کنم ای پاشیدن هم جرم هست. در همچین محدودیت های گسترده ای که حکومت میخواد به زندگی مردم اعمال کنه اینگونه برخوردها خارج از تصور نیست. مخصوصا روابط زن و مرد. برای برداشتن یه روسری 20 سال زندان میدن. اما یه مورد جالب تر اینکه جناب فغانی گفتن اگه برای من دردسر درست کنن دست خانوادم رو میگیرم و میرم. نمیدونم کسی اصرار کرده یا داره که ایشون اینجا بمونن. این کشور اونقدر مشکل و بدبختی داره که فکر نمیکنم یه داور یا چیزی در این رده پشیزی براش اهمیت داشته باشه که بمونه یا بره.
۲
مممم
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۲
خاک توسرفغانی خرابکرد خودش را
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر