فهرست
دیسلایک/ محرومیت مسلمان و غفوری بدون ابلاغ
دیسلایک/ محرومیت مسلمان و غفوری بدون ابلاغ

دیسلایک/ محرومیت مسلمان و غفوری بدون ابلاغ

آی اسپورت – دیروز خبر رسید که از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، محسن مسلمان و وریا غفوری تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم‌های‌شان محروم هستند. این محرومیت به دلیل انتشار عکس‌ها و فیلم‌هایی از این دو بازیکن در حال استفاده از قلیان صورت گرفته است.

فارغ از درستی یا نادرستی دخالت کمیته اخلاق در چنین مسائلی، انتقادی که به مسئولان این کمیته و کمیته انضباطی وارد است، تاخیر آنها در صدور چنین احکامی است. همین پنج‌شنبه گذشته، حکم محرومیت مهدی کیانی و عارف آقاسی دو بازیکن تراکتورسازی از سوی کمیته اخلاق صادر شد و این در حالی بود که این دو بازیکن به همراه کاروان تراکتورسازی در تهران بودند تا تیم‌شان را در بازی همان روز مقابل پیکان همراهی کنند و نکته تاسف‌بار این که کیانی مجبور شد به دلیل قطعی بودن حکم محرومیتش، همان روز به تبریز برگردد! چنین اتفاقی درباره مسلمان و غفوری هم افتاده است و محرومیت آنها به این دو بازیکن و باشگاه‌های‌شان هنوز رسما ابلاغ نشده و هر چه بوده اخباری بوده که در رسانه‌ها منتشر شده است. دیروز نصراله عبدالهی هم اعلام کرد که هنوز نامه‌ای به باشگاه اسقلال نرسیده و خود وریا غفوری هم از محرومیتش ابراز بی‌اطلاعی کرده است.

فقط 3 روز تا برگزاری دربی 85 باقی مانده و هنوز هم نامه رسمی محرومیت این دو بازیکن به باشگاه‌های‌شان ابلاغ نشده است و همین باعث ایجاد ابهاماتی در محرومیت غفوری و مسلمان شده است. حتی شایعه شده قرار است محرومیت آنها بعد از دربی ابلاغ و اجرایی شود و ممکن است آنها بتوانند در دربی به میدان بروند. آیا بهتر نیست مسئولان کمیته اخلاق این گونه احکام را به صورت رسمی و هر چه سریعتر اعلام و ابلاغ کنند تا بازیکنان و باشگاه‌ها دچار سردرگمی نشوند؟ واقعا چه اصراری است که همه چیز در روز آخر و لحظه آخر مشخص شود تا ماجرای مهدی کیانی تکرار شود؟    

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-10-23 14:27:00
نظر دهید

۳ نظر
قهوه خانه فرهنگی ورزشی پیزوری
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
محرومیت وریا فقط واسه اینه که دهن 4پولی3یا بابت محرومیت محسن هزار تومنی بسته باشه اگه قرار به محرومیت بابت این عکسا باشه پس ناکامی نیا و احمدزاده هم باید محروم بشن ضمنا واسه شما هم متاسفم که انقد تابلو 4پولی3ی هستین که عکس فتوشاپ وریا رو به این شکل گذاشتین بهتر نبود به جای این عکس ساختگی عکس واقعی محسن هزاری رو میذاشتین؟!! اون که ماشالا سنگین ترم داشت میزد
میم
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
بنظرم هر دو تیم با هماهنگی هم، از این دو بازیکن همزمان در دربی استفاده کنند. نباید تمکین کنند و اگه هر دو تیم متحد باشند، یکبار جلوی این بی قانونی رو میگیرند. وقتی در دو باشگاه کمیته انضباطی دارند و پول و قرارد داد حرفه ای دارند، بهتر در خود باشگاه به این موضوعات رسیدگی بشه. در اساس نامه انظباطی فدراسیون، استعمال قلیون ممنوع و جرم نیست. چرا چیزی که نیست باید قانون من در آوردی داشته باشه؟
۳
11
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
اخه با چه ادله ای اینا رو محروم کردن ؟ یکی شون میگه عکس فتوشاپه اون یکی هم میگه عکسش مال دوسال پیشه ! محرومیت این دوتا بازیکن کاملا مرتبط با محرومیت کاپیتان ترتر واسه چاقو کشیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر