فهرست
صحبت از مونتلا توهین به مربیان ایرانی است!
صحبت از مونتلا توهین به مربیان ایرانی است!

صحبت از مونتلا توهین به مربیان ایرانی است!

آی اسپورت - بخشی از برنامه امشب شب‌های فوتبالی شبکه ورزش به بررسی وضعیت انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی اختصاص داشت. در این بخش از برنامه بعد از صحبت‌های جالب توجه واعظ آشتیانی، علیرضا منصوریان هم حرف‌هایی به زبان آورد که خیلی عجیب بودند. او که گفت حرف‌هایش را درباره انتخاب سرمربی تیم ملی پردازش می‌کند! تاکید کرد به اندازه پول‌مان می‌توانیم مربی بیاوریم اما در ۱۵ سال گذشته طوری رفتار کردیم که مربی‌های داخلی نمی‌توانند توانایی‌های‌شان در تیم ملی را نشان بدهند چون مردم فکر می‌کنند آنها علم روز ندارند.

منصوریان از این گفت که صحبت کردن درباره وینچنزو مونتلا توهین به سرمربیان ایرانی است و فدراسیون باید سرمربی خوب و بزرگ بیاورد. این حرف منصوریان از این نظر عجیب است که انگار او اصلا نگاهی به کارنامه مربیگری مونتلا نداشته. سرمربی ایتالیایی و 44 ساله تا به حال با تیم های بزرگی مثل میلان و سویا به افتحارات زیادی رسیده. او با میلان قهرمان رقابت‌های سوپرکاپ ایتالیا شده و همراه با سویا هم یکبار فینالیست رقابت‌های کوپا دل ری شده. شاید این افتخارات خیلی زیاد نباشند اما بدون شک دلیلی برای زیر سوال بردن مونتلا هم نیستند. آن هم در این حد که بگوییم انتخاب مونتلا توهین به سرمربیان ایرانی است!

منصوریان همچنین در بخشی از حرف‌هایش گفت: «ما برای انتخاب سرمربی تیم ملی باید نگاهی به امکانات خودمان هم داشته باشیم. باید مربی بیاوریم که توان دادن دستمزد او را داشته باشیم. من هم مثل همه دوست دارم یکی مثل ژوزه مورینیو یا لوران بلان سرمربی تیم ملی شود اما آیا فدراسیون فوتبال توانایی انجام این کار را دارد که یک سری اسم‌ها مطرح می‌شوند؟»

خبرآنلاین

۸    
آی اسپورت
2019-03-15 00:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر