فهرست
استقلال دوباره سینوسی شد: از نتیجه تا نمایش
استقلال دوباره سینوسی شد: از نتیجه تا نمایش

استقلال دوباره سینوسی شد: از نتیجه تا نمایش

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با تراکتورسازی گفته بود: «نتایج سینوسی آبی‌ها در نیم فصل اول باعث شد که پرسپولیس قهرمانی‌اش را چند هفته زودتر از پایان لیگ جشن بگیرد.» اگرچه استقلال در نیم فصل دوم به مراتب بهتر از نیمه اول لیگ شانزدهم کار کرد و از میانه جدول به نزدیکی‌های صدر رسید؛ اما سال 96 چندان برای استقلال رویایی شروع نشد. حداقل شباهتی به ماه‌های پایانی سال نداشت که استقلال بهترین روزهای فصل را با بردهای پی در پی می‌گذراند. حالا اگرچه منصوریان هنوز روند تیمش را مناسب می‌بیند، اما استقلال دوباره به نتیجه‌گیری سینوسی برگشته و با استقلال بهمن و اسفند تفاوت چشمگیری دارد. هم در سبک بازی؛ و هم در نتیجه‌گیری. استقلال از 4 بازی لیگ برتری فروردین 96، هفت امتیاز به دست آورده؛ اما نمایش آبی‌ها در هیچ‌کدام از بازی‌ها، حتی در روزهای برد برابر فولاد و صبا نمایشی دلچسب و مورد پسند هوادارانش نبوده. بردهای ناپلئونی بوده که استقلال را همچنان در مسیر رسیدن به نیمه نهایی امیدوار نگه داشته است. آبی‌ها در این یک ماه باربر لوکوموتیو تاشکند هم قرار گرفتند که با گل دقایق پایانی توانستند یک امتیاز به دست آورند. حالا منصوریان بازی با الاهلی را در پیش دارد و ادامه روند سینوسی و به دست نیامدن برد در این بازی حساس حتی می‌تواند شرایط را برای استقلال به سمت بحرانی نصفه و نیمه پیش ببرد.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-04-21 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Fatemeh.Esteghlali
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
استقلال دوباره سینوسی شده ؟ بابا این تیم سه ساله همین وضعه ! اون از سرمربی ، که اول قلعه حسابی گند زد به استقلال بعدش گفتیم مربی خوب بیارین رفتن مظلومی رو آوردن اونم شد مثه قلعه بعد که اول فصل گفتیم مربی خارجی بیارین رفتن منصوریانُ آوردن !!! اون از مدیر عامل که رفتن این سیب زمینی رو آوردن (هنوز خاصیت سیب زمینی بیشتر از اینه) که تمام حواسش پی فوتساله اون گند محرومیتُ بالا آورد بعدشم با تمام پررویی میره تو تلویزیون میگه ما برای اول شدن می جنگیم ! اینم از بازیکنا که یکی یکی ساز جدایی کوک می کنن هیشکیم عین خیالش نیست ! با این اوضاع چه توقعی دارین ؟! الان دارم میفهمم این چند سالی که طول کشید که پرسپولیسیا دوباره بتونن قهرمان بشن چی به دل هواداراشون گذشته !
امیر
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷
این چه طرز نظر نوشتنه!! شما هنوز آداب نوشتن رو بلد نیستی، اونهایی رو که شما به عنوان سیب زمینی ازشون یاد می کنید جزو افتخارات ایران هستن.تعجب می کنم از این سایت که اینجور نظرات بی ادبانه ایی رو منتشر می کنه!!
محمد
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
از وقتی جناب خسرو و جابر دوباره فیکس شدن تیم کاملا بهم ریخته خوبه حالا بختیار رفت وگرنه بدتر می شد
۷ ۱
habib
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۲:۲۷
‏ ‏اره،‏ ‏این‏ ‏دوتا‏ ‏دیگه‏ ‏عمر‏ ‏فوتبالیشون‏ ‏تموم‏ ‏شده،‏ ‏یا‏ ‏حداقل‏ ‏به‏ ‏درد‏ ‏استقلال‏ ‏نمیخورن.‏ ‏بنظرم‏ ‏دلیل‏ ‏دیگه‏ ‏اش‏ ‏اینه‏ ‏که‏ ‏تیم‏ ‏بیش‏ ‏از‏ ‏حد‏ ‏محتاط‏ ‏بازی‏ ‏میکنه،‏ ‏میره‏ ‏رو‏ ‏اعصاب،‏ ‏بابا‏ ‏یخورده‏ ‏جرات‏ ‏به‏ ‏خرج‏ ‏بده‏ ‏برو‏ ‏واسه‏ ‏برد،‏ ‏اینجا‏ ‏استقلال‏ ‏،نفت‏ ‏نیست،‏ ‏فقط‏ ‏برد‏ ‏به‏ ‏دردمون‏ ‏میخوره،‏ ‏هربازی‏ ‏باهر‏ ‏تیمی‏ ‏و‏ ‏هرکجا‏ ‏میخواد‏ ‏باشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر