فهرست
بوفون امشب به رکورد مالدینی می رسد؟
بوفون امشب به رکورد مالدینی می رسد؟

بوفون امشب به رکورد مالدینی می رسد؟

آی اسپورت - جان لوئیجی بوفون در صورت حضور مقابل هلاس ورونا می تواند با یکی از رکوردهای تاریخی پائولو مالدینی برابری کند. دروازه بان سرشناس یوونتوس پس از یک فصل دوری از این تیم و حضور در لیگ فرانسه به همراه باشگاه پاریسن ژرمن، بار دیگر در ابتدای فصل جدید تصمیم گرفت به تورین بازگردد و انتظار می رود در دیدار امروز برابر هلاس ورونا که از ساعت 20:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد، برای تیم خود به میدان برود.

اگر بوفون امشب در ترکیب ثابت یوونتوس قرار داشته باشد، برای نهصد و دومین بار با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت و بدین ترتیب با رکورد پائولو مالدینی، اسطوره باشگاه میلان، که بیشترین تعداد بازی برای یک تیم را در اختیار دارد، برابر خواهد شد. بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا در صورت حضور در این بازی ششصد و چهل و یکمین بازی خود در سری آ را نیز انجام خواهد داد و یک بازی به رکورد 647 بازی مالدینی در این رقابت ها نزدیک می شود.

دیدار یوونتوس و ورونا آخرین حضور بوفون در وزشگاه آلیانس با پیراهن یووه قبل از ترک این تیم در پایان فصل 18-2018 بود. بوفون در اینستاگرامش به بازی امشب اشاره کرد و نوشت:« شنبه یک بازی برگزار می‌شود که برای من هرگز عادی نخواهد بود.» این جمله نشان می‌دهد که دروازه‌بان ایتالیایی تا چه اندازه مشتاق حضور در این در بازی است.

۳    
آی اسپورت
2019-09-21 20:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر