فهرست
شوک بزرگ به استقلال/ نامه خداحافظی بختیار
شوک بزرگ به استقلال/ نامه خداحافظی بختیار

شوک بزرگ به استقلال/ نامه خداحافظی بختیار

آی اسپورت- بختیار رحمانی که گفته می‌شد مشکلاتش حل شده و در استقلال می‌ماند امروز با انتشار نامه خداحافظی‌اش از این تیم جدا شد تا شوکی اساسی به هواداران استقلال در آستانه اولین بازی نیم‌فصل دوم وارد شود. بختیار در این نامه از باشگاه درخواست کرد که با صدور رضایت‌نامه‌اش موافقت کنند. بختیار رحمانی در بخشی از این نامه نوشت: از صمیم قلب از کسانی که به من در این مدت کمک کردند سپاسگزارم و این را می گویم که تا آخر عمر مدیونشان هستم.

به نام خدا و عرض سلام به هواداران میلیونی استقلال

من همیشه به استقلال،مجموعه باشگاه و هواداران عزیزش احترام زیادی می گذارم و خودم را از آنها جدا نمی دانم.اتفاقاتی که در روزها و ماههای اخیر رخ داد از آنجا برایم اهمیت زیادی پیدا کرد که تجربه جدیدی یافتم و خودم را در میان این سیل علاقمند حس کردم.

با این وجود اعتقاد دارم هر آمدنی را رفتنی است و این اتفاقی است که در همه جهان و در سطح حرفه ای رخ می دهد.نمی خواهم سر هواداران عزیز استقلال را درد بیاورم و معتقدم که هیچ چیزی مهم تر از موفقیت استقلال ارزش ندارد.به همین دلیل از باشگاه استقلال تقاضا دارم با جدایی ام موافقت کند و بدون تردید با این تصمیم،کمک شایانی هم به تیم و هم خود من می شود.

خیلی تلاش کردم که وضعیتم را در استقلال بهتر کنم ولی متاسفانه نشد.نیم فصل ناراحت کننده ای را پشت سرگذاشتم و بیش از همه می توانم بگویم به خانواده ام سخت گذشت.خدا می داند که چقدر سعی کردم به تیم محبوبم کمک کنم اما نشد.به هر حال همه می دانند که در آغاز فصل پیشنهادات زیادی وجود داشت اما با دلم و قلبم استقلال را انتخاب کردم.به هر حال هر چه بود این اتفاق رخ داد.زمان زیادی هم برای جابجایی نداریم.امیدوارم باشگاه بزرگی کند و موافقت کند تا بتوانم هر چه سریعتر تصمیمم  را بگیرم و تیم جدیدم را انتخاب کنم چون واقعا فرصتی نیست.من با شوق و شور زیادی به استقلال آمدم اما آن بختیاری نبودم که همه فکر می کردند و می شناختند.از صمیم قلب از کسانی که به من در این مدت کمک کردند سپاسگزارم و این را می گویم که تا آخر عمر مدیونشان هستم.امیدوارم روزی قسمت باشد تا آن بختیاری که همه می خواهند شوم و به استقلال کمک کنم.

از مدیریت باشگاه،علیرضا منصوریان که مانند برادر و مثل همه سال های گذشته در این مدت یار و یاورم بود و صد البته هواداران عزیز استقلال باز هم تشکر و قدرانی می کنم.امیدوارم استقلال عزیز بتواند دل هوادارانش را شاد کند و روزهای خوبی رقم بخورد.هواداران استقلال حلالم کنند.برای آنها بهترین ها را آرزو دارم.

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-01-11 15:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امیرحسین
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۰
به سلامت
پويا پرسپوليسي
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
واي خداااا مردم از خندههه
وحید
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
به سلامت از همن اولم اومدنت اشتباه بود دردی از تیم دوا نکرد فقط بار مالی داشتی برا تیم
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
همچي شوكي هم وارد نشد .... كلا نيم فصل روي مخ همه هوادارا بود ... قرارداد يك ميليارد و دويستيش ششصدتاش نقد شد به درد هيچي هم نخورد ... اي كاش منصوريان امثال برزاي و نورافكن رو بيشتر بازي ميداد و جوونهايي مثل عليرضا رمضاني رو هم نگه ميداشت تا امثال اين آقا بدونن كه ستاره فوتبال فقط به شماره پيرهن و رقم قرارداد نيست !!!
۳
بهزاد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
بعد از کنعانی زادگان و بختیار رحمانی، چند تا استعداد دیگه باید توسط منصوریان نابود بشن تا همه بفهمند که این آقا چیزی به اسم مربیگری بلد نیست؟
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر