فهرست
سوژه روز: ۶-۵ به نفع استقلال!
سوژه روز: ۶-۵ به نفع استقلال!

سوژه روز: ۶-۵ به نفع استقلال!

آی اسپورت – یکی از نکات مهم فهرست جدید تیم ملی برتری عددی نماینده های استقلال در اردو نسبت به بازیکنان پرسپولیس است. کی روش با خط زدن انصاری، کامیابی نیا و علیپور تعداد شاگردان برانکو در تیمش را به سه نفر رسانده و بیرانوند، سیدجلال و وحید امیری قرمزهای تیم ملی هستند. آن طرف میدان هم اگر چه امید نورافکن جایی در فهرست تیم ملی برای بازیهای نوروزی اش ندارد اما حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی و امید ابراهیمی استقلالی های حاضر در اردو هستند. از جمع لژیونرهای فهرست جدید هم طارمی و رضاییان سابقه بازی در پرسپولیس را دارند و کاوه رضایی هم فصل گذشته در استقلال بوده تا با احتساب این بازیکنان، باز هم تعداد استقلالی های تیم ملی بیشتر از قرمزها باشد.

 

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-03-18 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Taj
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۱۷
اگه به لنگیا باشه با ربط شقایق و گودرز توجیهش میکنن :)))
۸ ۴
معین
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
دل تو دلم نیست یعنی اینو دیگه چجوری به حمایت داوری از استقلال ربط میدن؟؟
۴
کاج صغیر
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
همیشه شعبون یک بارم رمضون.ه میشه پرسپولیس بیشتر ین بازیکنان داشته حالا هم دوتا کیسه کش بیان برای تیم ملی بازی کنن..مهم موفقیت تیم ملی ه.حالا می خواد حسینی دروازبان باشه یا بیرو.می خواد سید جلال تو تیم بازی کنه یا روزبه چشمی.مهم اینه یک سر مربی بزرگ و دلسوز و با غیرت و بی رنگ تو تیم ملی هست.نه یه مربی رنگی مثل امثال پورحیدری که تیم ملی رو حیاط خلوت کیسه کرده بود.اخرسرم به خاطر کیسه تیم ملی رو ول کرد رفت خونه اش.جالبه با شکست مقابل ملوان و با اختلاف یک گل وقتی لیگ برتر و به رقیبش باخت با بی احترامی محض از کیسه انداختنش بیرون تا اخرین روزهای دوران سر مربی گری بره اراک تو لیگ یک.
۴
بنیامین
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
بنازم به شعور طرفدار لنگی...
الحق که پشت سر مرده دروغ! گفتن هم دنیایی داره.
‌کاش سنت قد میداد که یکم تاریخ رو درک میکردی.
۴
تاج اسیا
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
حرف دهنتو بفهم لنگی . پورحیدری مرد بود . تعداد بازیکنای پرسپولیس تو تیم ملی زیادم بود . قبلش پروین همزمان هم مربی تیم ملی بود هم مربی پرسپولیس ولی با پورحیدری مخالفت کردند اونم استقلالو انتخاب کرد .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر