فهرست
حمله دوباره به پیکان؛ دست جلالی خالی می‌شود؟
حمله دوباره به پیکان؛ دست جلالی خالی می‌شود؟

حمله دوباره به پیکان؛ دست جلالی خالی می‌شود؟

آی اسپورت – در نقل و انتقالات فصل گذشته پیکان از جمله تیم‎هایی بود که تقریبا همه ستاره‌ها و بازیکنان کلیدی‌اش را از دست داد. گادوین منشا و سیامک نعمتی به پرسپولیس پیوستند و سیاوش یزدانی هم به سپاهان رفت. این اتفاق مجید جلالی را حسابی عصبانی کرد و او تا مدت‌ها پس از شروع فصل، از این اتفاق در نشست‌های خبری‌اش حرف می‌زد و از رفتن ستاره‌هایش از تیم گله می‌کرد.

حالا دوباره فصل به پایان رسیده و اخباری که از باشگاه پیکان مخابره می‌شود نشان می‌دهد که اتفاقات فصل گذشته دوباره در حال تکرار است. امروز مهدی شیری با پرسپولیس قراردادی دوساله امضا کرد. گفته می‌شود مرتضی آقاخان هم با استقلال به توافق رسیده و البته فراز امامعلی هم مذاکراتی با استقلالی‌ها انجام داده است. دیگر بازیکنی که احتمال جداشدنش از پیکان زیاد است پیام نیازمند دروازه‌بان جوان این تیم است. قرارداد نیازمند با پیکان به پایان رسیده و او با جدیت به دنبال پیوستن به تیمی بزرگ‌تر است.

با این اوصاف احتمالا دوباره دست مجید جلالی خالی خواهد شد و او مجبور می‌شود دوباره به بازیکنان جوان و ناشناخته رو بیاورد تا تیمش بیش از این تضعیف نشود. پیکان فصل گذشته در جذب بازیکنان خارجی عملکرد خوبی نداشت و احتمال دارد در این فصل خبری از بازیکن خارجی در این تیم نباشد و جوانانی از تیم‌های پایه به پیکان بپیوندند.  

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-05-22 19:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Inter
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
مرتضی آقا خان و امامعلی رو چطور میخواد تو ترکیب جا بده ؟همه اینا باید بچسبند به نیمکت.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر