فهرست
قاب عجیب؛ شادی داوران VAR از گل خوردن رئال
قاب عجیب؛ شادی داوران VAR از گل خوردن رئال

قاب عجیب؛ شادی داوران VAR از گل خوردن رئال

آی اسپورت - درست در بحبوحه متهم شدن داوران فوتبال اسپانیا به ضربه زدن به رئال مادرید با تصمیمات اشتباه‌شان که آخرین مورد آن در بازی شب گذشته  این تیم مقابل سوسیه‌داد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود، جنجالی دیگر درباره این موضوع شکل گرفته است. شبکه تلویزیونی رئال مادرید کلیپی را از دوربین‌های مدار بسته اتاق کمک نظارت کمک داوران ویدئویی (VAR) در حال رصد اتفاقات بازی این تیم و ایبار در تاریخ سوم آذر (دیداری که رئال مادرید در خانه حریفش ۳-۰ مغلوب شد) را منتشر کرده است در آن سه تن از داوران ویدئویی به محض گل خوردن رئال مادرید ابراز خوشحالی می‌کنند.

1
1

در این بازی «مانوئرا مونترا»، کمک داور ویدئویی در دقیقه ۱۵ بازی که ایبار توسط اسکالانته گل اول را می‌زند، به بررسی سلامت گل و قرار نداشتن مهاجم ایبار در موقعیت آفساید می‌پردازد و زمانی که از درستی آن مطمئن می‌شود با دو دستیارش خوشحالی می‌کند. انتشار این فیلم در حالی است که رئال مادرید بابت تصمیم VAR در بازی شب گذشته این تیم مقابل سوسیه‌داد (صحنه برخورد مشکوک به پنالتی دروازه‌بان سوسیه‌داد با وینیسیوس، مهاجم رئال مادرید در محوطه جریمه سوسیه‌داد) خطا تشخیص داده نشد و به دنبال آن باشگاه مادریدی کمپینی را برای اعتراض به تصمیمات کمک داور ویدئویی علیه کهکشانی‌ها به راه انداخت.

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-01-07 17:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فیک استار
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
خود این مسئله نشان میدهد این سیرکی که در ایران تحت عنوان var راه اندازی شده فقط برای فریب هواداران پرسپولیس است
این سیستم زمانی درست عمل می کند که ادم های سالم و پاک بر آن نظارت کنند نه داورانی که بازی را برای استقلال در دربی در می آورند
یا داورانی که به دروازبان استقلال چشمک می زنند که هنگام پنالتی به کدام سمت بپرد و ...
یا داورانی که خودشان اعتراف کرده اند که پول گرفته اند
۴ ۱
محسن
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۳
نه خداییش،شماها همیشه از تصمیمات داور متضرر شده اید.مثل همین مورد دربی که اشاره کردی.اجازه بدید این سیستم بکار گرفته شود،شاید کمتر ضرر کردید!!!! راستی،به نظرت گاز گرفتن و لگد پراندن بازیکنان به نظرت در این سیستم قابل بازبینی هست؟؟؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر