فهرست
گوچی نشد؛ تراکتور به دنبال یک دورگه دیگر
گوچی نشد؛ تراکتور به دنبال یک دورگه دیگر

گوچی نشد؛ تراکتور به دنبال یک دورگه دیگر

آی اسپورت - تراکتوری ها به مانند نقل و انتقالات فصل قبل، امسال هم به دنبال جذب رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران بودند اما موفق به جذب او نشدند و این اتفاق در حالی افتاده که به غیر از مسائل مالی، گوچی نیز تمایلی ندارد تا فعلا به لیگ ایران بیاید و در حال حاضر ترجیح می دهد در اروپا بماند. البته درباره این موضوع باید گفت مدیرعامل تراکتوری ها دلیل نیامدن گوچی به ایران را مخالفت باشگاه فعلی او در هلند عنوان کرد.

پس از این اتفاق و وقتی که تراکتوری ها از به خدمت گرفتن رضا قوچان نژاد منصرف شدند، به دنبال جذب بازیکنان دیگر رفتند و جالب این که اولویت آن ها، جذب مهاجمی دو ملیتی بوده و به همین دلیل نامزدهای مختلفی برای پیوستن به این تیم مطرح شدند که در این میان گویا یکی از آن ها جدی تر از هر نام دیگری است. درباره ایده تراکتوری ها برای جذب مهاجمان دو ملیتی، علیپور، مدیرعامل جدید این تیم نیز به صحبت پرداخت و آن را تایید کرد.

همان طور که عنوان شد تعدادی بازیکن در این رابطه مورد توجه مسئولان تیم تراکتور قرار گرفتند که بین آن ها دو مهاجم تاییده شده و جدی تر از بقیه بودند. یکی از آن ها که اکنون در آلمان بازی می کند و امکان حضور در ایران را ندارد و دیگری نیز همان بازیکنی است که درباره او گفته می شود به احتمال فراوان به جمع تراکتوری ها اضافه خواهد شد.

علیپور در صحبت های خود در این باره از دیوید توکلی به عنوان بازیکن  مورد نظر سرخ های تبریزی برای حضور در تراکتور به جای گوچی نام برد. او درباره کم و کیف این مذاکره چیزی نگفت اما تایید کرد که تراکتوری به دنبال این هستند تا دیوید توکلی که دو رگه ایرانی - نروژی محسوب می شود را به تبریز بیاورند.

دیوید توکلی، مهاجم 28 ساله که در حال حاضر برای تیم فوم در لیگ نروژ به میدان می رود، توانسته در 12 دیدار در فصل فعلی برای تیمش به میدان برود و 7 بار نیز گلزنی کرده و به همین دلیل در رده پنجم جدول گلزنان لیگ نروژ قرار گرفته است.

۱    
آی اسپورت
2020-10-25 22:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر