فهرست
ایران در رتبه ۳۲ رنکینگ فیفا؛ حسرت برای اسپانیا
ایران در رتبه ۳۲ رنکینگ فیفا؛ حسرت برای اسپانیا

ایران در رتبه ۳۲ رنکینگ فیفا؛ حسرت برای اسپانیا

آی‌اسپورت- تیم ملی دو رده در رتبه‌بندی تیم‌های ملی فیفا صعود کرد و به رتبه سی‌ودوم رسید. ایران این رتبه را با 798 امتیاز با ایرلند سهیم شده. در بالای این جدول هیچ تغییری ایجاد نشده و هم‌چنان آلمان تیم اول است. برزیل، پرتغال، آرژانتین و بلژیک تیم‌های بعدی هستند. اسپانیا دو رتبه صعود کرده و به رده ششم رسیده و این حسرت را برای آن‌ها باقی گذاشته که اگر یک ماه زودتر به این رتبه می‌رسیدند حالا در سید یک جام جهانی بودند. لهستان، سوئیس، فرانسه بقیه رتبه‌های تک رقمی را اشغال کرده‌اند.شیلی در رتبه دهم است تا بالاترین تیم جدول رده‌بندی فیفا باشد که در جام جهانی حاضر نیست.

در آسیا هم ایران هنوز بالاترین کشور رتبه‌بندی فیفا است. استرالیا با وجود ادامه پیدا کردن بازی‌های رسمی‌اش در رتبه دوم است. آن‌ها 39ام دنیا هستند. ژاپن در رتبه 55 و کره جنوبی هم در رتبه 59 ایستاده‌اند.

 

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-11-23 14:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
خخخخ
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
چه ربطی به اسپانیا داشت که تو تیتر زدید ما موندیم!!!
۲ ۱
وحید
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
اسپانیا دو رتبه صعود کرده و به رده ششم رسیده و این حسرت را برای آن‌ها باقی گذاشته که اگر یک ماه زودتر به این رتبه می‌رسیدند حالا در سید یک جام جهانی بودند.
امید از تفت
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۶
ایران تو جام جهانی قبلی تیم اخر شد اما تو رنکینگ فیفا بعد از جام جهانی 2014 بالاتر از الجزایر بود . فک کن ما بالاتر از الجزایری که هم به مرحله بعد صعود کرد هم 120 دقیقه جانانه جلو آلمان مقاومت کرد ماخ
....
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۰
خفه شو ضد وطنی.
کامران
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
کی گفته ایران آخر شد مردک نادان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر