فهرست
چرا هالند پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرد؟
چرا هالند پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرد؟

چرا هالند پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرد؟

آی اسپورت - بی‌شک پدیده این فصل فوتبال اروپا ستاره نروژی 19 ساله‌ای است که زمستان امسال از سالزبورگ اتریش راهی دورتموند آلمان شد. ارلینگ هالند از ابتدای لیگ قهرمانان اروپا به قدری خوش درخشید که ظرف چند ماه به تیتر اصلی تمام رسانه‌های فوتبال دنیا بدل شد.

این ستاره در لیگ قهرمانان اروپا در 6 بازی مرحله گروهی از استعداد خود رونمایی کرد و مرد اول پنجره زمستانی بدل شد. بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپا برای خرید مهاجم گلزن نروژی اقدام کردند که در نهایت کار به 2 تیم منچستریونایتد و دورتموند کشید.

در حالی که برخی رسانه‌ها به علت هم‌ملیت بودن هالند و سولسشر امیدوار به حضور او در لیگ برتر انگلیس بودند اما این اتفاق رخ نداد و وی راهی بوندس لیگا شد. این ستاره نیز در دورتموند به قدری درخشیده که رسانه‌ها و همه طرفداران من‌یونایتد سران باشگاه را به باد انتقاد گرفتند.

پس از حدود 4 ماه از انتقال هالند به دورتموند، پدر ارلینگ در این خصوص کوتاه و صریح صحبت کرد و سران منچستریونایتد را مشکل اصلی دانست. به نقل از سایت گل، پدر هالند در این خصوص و درباره نرفتن ارلینگ به منچستریونایتد گفت: شما باید به تیمی بروی که تمام افراد آن باشگاه شما را بخواهند، نه فقط مربی !

این صحبت‌ها می‌تواند بار دیگر فشار را روی سران باشگاه منچستریونایتد بیشتر کند. اد وودوارد که پس از سرالکس فرگوسن نتوانسته تیم شیاطین سرخ را احیا کند مورد انتقاد شدید طرفداران قرار گرفته است. در بسیاری از بازی‌ها طرفداران در اولدترافورد با بنری معروف به اخراج وودوارد و حتی خانواده‌ گلیزرها به تصمیم‌های هیئت‌مدیره انتقاد کردند.

     
آی اسپورت
2020-03-26 12:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر