فهرست
اینترمیلان ۱-۱ بارسلونا؛ ایکاردی فرشته نجات!
اینترمیلان ۱-۱ بارسلونا؛ ایکاردی فرشته نجات!

اینترمیلان ۱-۱ بارسلونا؛ ایکاردی فرشته نجات!

آی اسپورت – دیدار جذاب و تماشایی اینتر و بارسلونا در جوزپه مه آتزا با تساوی ۱-۱ پایان یافت تا بارسلونا با ۱۰ امتیاز صدرنشین گروه خود  در پایان شب چهارم شود و رقابت تاتنهام و اینتر نیز همچنان ادامه دارد.

در آغاز دور برگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های اینتر و بارسلونا سه شنبه شب در ایتالیا به مصاف هم رفتند. بالاخره بعد از بحث های فراوان، اگرچه مسی راهی ایتالیا شد ولی در ترکیب بارسا در این مسابقه قرار نگرفت و از روی سکوها بازی را دنبال کرد.

نیمه اول این مسابقه اگرچه گلی نداشت ولی بازی سریع و زیبایی را شاهد بودیم. بازیکنان اینتر بهترین فرصت خود را توسط آساموا به دست آوردند که ضربه او بدل به گل نشد. در آن سمت بارسلونا نسبت به میزبان خود موقعیت های بیشتری داشت که هندانوویچ مانع گلزنی حریف شد. دقایق ابتدایی شوت کات دار دمبله و دقایق پایانی نیمه اول، ضربه محکم سوارز هر دو توسط دروازه بان اینتر مهار شد تا بازی در نیمه نخست ۰-۰ شود.

اما نیمه دوم حتی جذاب تر از نیمه نخست بود. میل هر دو تیم به کسب سه امتیاز باعث شد هر بار که بازیکنان دو تیم صاحب توپ می شدند به سرعت در تلاش برای طرح ریزی حمله و یورش به سمت دروازه حریف باشند، باز هم در این نیمه بارسلونا موقعیت های بهتری داشت ولی درخشش هندانوویچ مانع از گلزنی بازیکنان بارسلونا شد. در یکی از بهترین فرصت ها، راکیتیچ در موقعیتی تک به تک مقابل دروازه بان اینتر ناکام ماند.

اما بالاخره قفل دروازه اینتر باز شد، مالکوم دو دقیقه بعد از ورودش به زمین با یک ضربه بغل پا، دروازه حریف را باز کرد تا بازی ۱-۰ شود. اما این گل به خوبی پاسخ داده شد، در آن سمت تعویض اینتر هم جواب داد و مارتینز پایه گذار گل تیمش بود. ایکاردی همچون بازی های قبلی تیمش در لیگ قهرمانان خوش درخشید و با یک چرخش عالی و ضربه ای دقیق بازی را مساوی کرد تا در نهایت این مسابقه با تساوی به پایان برسد.

در دیگر بازی این گروه، تاتنهام در حالی که با گل دقیقه ۲، دی یونگ تا دقیقه ۷۸ با یک گل از آیندهوون افتاد، به لطف گل های دقیقه ۷۸ و ۸۹ هری کین توانست یک برد شیرین خانگی را به دست آورد تا اولین پیروزی این فصلش را در لیگ قهرمانان جشن بگیرد و امیدهایش برای صعود زنده بماند.

در این گروه بارسا ۱۰، اینتر ۷ و تاتنهام ۴ امتیاز دارند.

۲    
آی اسپورت
2018-11-07 01:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر