فهرست
یک مدافع وسط؛ اولین خرید تازه استقلال
یک مدافع وسط؛ اولین خرید تازه استقلال

یک مدافع وسط؛ اولین خرید تازه استقلال

آی اسپورت - استقلال امروز با محمدحسین مرادمند مدافع فصل گذشته شهرخودرو و بازیکن سابق سپاهان به عنوان اولین بازیکن جدیدش قرارداد امضا می کند. این مدافع ۲۷ ساله اهل اصفهان در حالی با استقلال به توافق رسیده است که پیش از این نامش به عنوان یکی از گزینه های مدنظر پرسپولیس برای فصل بعد نیز شنیده می شد.

در ارتباط با جذب مرادمند این نکته جالب توجه است که استقلال در حال حاضر یکی از تیم هایی است که مدافعان وسط مطرح و مدعی بازی در ترکیب اصلی نسبتا زیادی را در لیست خودش دارد و شاید از این نظر یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر باشد.

روزبه چشمی، عارف غلامی، شاهین طاهرخانی، محمد دانشگر ، سیاوش یزدانی مدافعان وسط های لیست حال حاضر استقلال هستند و جذب مرادمند می تواند یک پیام ویژه داشته باشد؛ اینکه دستکم یکی از این مدافعان سرشناس قرار است در پایان فصل از استقلال جدا شوند.اینکه استقلال یکی از سهمیه های لیگ برتری اش را به مدافع وسط اختصاص داده است این ذهنیت را بیشتر تقویت می کند.

این خرید می تواند به خاطر لژیونر شدن یکی از مدافعان باشد یکی از این مدافعان محمددانشگر است که از سوی مجیدی از تیم کنار گذاشته شد اما برای دربی نیمه نهایی جام حذفی و بعد از عذرخواهی بازگشت. روزبه چشمی هم در سال های گذشته همیشه پیشنهادهای خارجی داشته است و چنین احتمالاتی می تواند دلایل جذب مرادمند را تقویت کند.

آنچه مشخص است اینکه آن ها امروز یک مدافع وسط می گیرند که احتمالا برای بازی کردن و نه برای نیمکت نشینی یکی از سهمیه های لیگ برتری استقلال را پر می کند.

مرادمند از لیگ برتر پانزدهم و بعد از سه فصل حضور در سپاهان به شهر خودرو پیوست و تا پایان لیگ نوزدهم در این تیم حضور داشت. او در رده های پایه فوتبال ملی و تیم های زیر ۲۰ و زیر ۲۳سال ایران بازی کرده است.

 

ورزش سه 

۲    
آی اسپورت
2020-09-02 09:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر