فهرست
برانکو در‌به در دنبال جانشین سیدجلال/نوبت به کامیابی‌نیا رسید
برانکو در‌به در دنبال جانشین سیدجلال/نوبت به کامیابی‌نیا رسید

برانکو در‌به در دنبال جانشین سیدجلال/نوبت به کامیابی‌نیا رسید

آی اسپورت- تیم ملی این روزها با زوج پرسپولیسی و طلایی جلال حسینی و بیرانوند روزهای خوبی را می‌گذراند. درخشش جلال حسینی در مقدماتی جام‌جهانی اما برای برانکو بیشتر از آن‌که خوشحال‌کننده باشد نگران‌کننده است. برانکو با تمام تلاشی که در فصل نقل وانتقالات انجام داد نتوانست دفاع وسط مطمئنی جذب کند و با وجود آمار خوب جلال حسینی و انصاری در قلب خط دفاع او هیچ آلترناتیو مطمئنی روی نیمکت ندارد. برانکو با این که فعلا روزهای شیرینش را در لیگ برتر می‌گذراند اما به خوبی می‌داند که جلال حسینی هر لحظه امکان دارد که این شیرینی‌ها را به تلخی تبدیل کند. او با توجه به شرایط سنی‌اش و فشردگی بازی‌ها در تیم‌ملی و پرسپولیس رابطه تنگاتنگی با مصدومیت دارد و برانکو به دنبال این است که از میان بازیکنان موجود فعلی آلترناتیو مطمئنی برای کاپیتان مستحکم تیمش پیدا کند.

در بازی‌های دوستانه‌ای که از پیش فصل انجام شده تقریبا بیش از نیمی ازبازیکنان در این پست امتحان شده‌اند. در بازی دوستانه امروز هم نوبت کمال کامیابی‌نیا بود تا به عنوان مدافع آخر در ترکیب قرار بگیرد. برانکو به دنبال این است که تا ببیند از کدام یک ازبازیکنانش می‌تواند یک محمد انصاری دیگر بسازد. بازیکنی با تبحر بازی در دو پست متفاوت.

نکته جالب در مورد کامیابی‌نیا این است که بعد از خط خوردنش از تیم‌ملی شایعه شده بود که کی‌روش باتوجه به ترافیک در پست هافبک دفاعی به این بازیکن گفته بود که اگر در تیم باشگاهی‌اش به عنوان دفاع وسط بازی کند شاید شانس دعوت به تیم ملی را داشته باشد. اتفاقی که بعید بود به سرانجام برسد. اما اگر اتفاقات، کامیابی‌نیا را به خط دفاع ببرد شاید او باز هم شانس دعوت به تیم ملی را داشته باشد.

کدخبر:9403

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-10-08 19:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمود
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
ولی من بر عکس شما فکر میکنم اولا برانکو چون مدافعی در دست نداشت از کمال استفاده کرده و اگر بخاهد یک مدافع جدید پیدا کنه شک نکنید برای جانشینی انصاری لازم داره تا انصاری بره چپ و نورالهی رو بیاره جای کمال که ریتم هجومی بهتری داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر