فهرست
ده دلیل برای اثبات یکی از بدترین آغازهای تاریخ رئال
ده دلیل برای اثبات یکی از بدترین آغازهای تاریخ رئال

ده دلیل برای اثبات یکی از بدترین آغازهای تاریخ رئال

آی اسپورت - رئال مادرید  در ۳ فصل گذشته نتایج درخشانی گرفته و حالا با افت آن ها، ده دلیل وجود دارد تا متوجه شویم آن ها بدترین شروع تاریخشان را رقم زده اند.

یک- جدایی رونالدو

در دنیای فوتبال ضرب المثلی وجود دارد که می گوید یک تیم نباید به یک بازیکن وابسته باشد و حالا این عبارت، بلای جان رئالی ها شده است. رئال پس از رونالدو روزهای بدی را سپری می کند و آمار گلزنی مناسبی نداشته اما CR7 در جمع تورینی ها می درخشد. مشاهده درخشش رونالدو نیز نمکی روی زخم هواداران بلانکوها شده است.

دو- فقدان گل

این مسئله هم مربوط به عدم حضور رونالدوست. رئالی ها به وضوح کمتر از دوران حضور رونالدو در مادرید گل به ثمر رسانده اند. آن ها فصل قبل ۲.۳۹ گل در هر بازی به ثمر رساندند اما حالا میانگین شان به 2 گل در هر بازی تنزل پیدا کرده است. رئالی ها در فصل ۲۰۱۴ تا نقل و انتقالات زمستان ۹۳گل زده بوند اما حالا تنها ۶۰ گل زده اند.

سه- شوت کمتر

وقتی شوت های کمتری به سمت دروازه زده شود قطعا گل کمتری هم به ثمر می رسد. آن ها تا اینجای فصل ۵۳۶ شوت به سمت دروازه حریفان زده اند که از فصل ۲۰۱۷ با ۶۰۲شوت، رقم کمتری است. بدترین قسمت این ماجرا دقت فوق العاده پایین آن هاست. تنها ۲۰۳شوت آن ها داخل چهارچوب بوده است.

چهار- دریافت گل بیشتر

رئال در قسمت انتهای زمین نیز مشکل دارد. آن ها با خرید کورتوا می خواستند دژ محکمی جلوی قفس توریشان داشته باشند اما علنا آن ها در این منطقه تضعیف شده اند! بلانکوها تا امروز ۳۵گل در ۳۰مسابقه دریافت کرده اند. یعنی 5 گل بیشتر از فصل گذشته تا تعطیلات زمستانی!

پنج- انتخاب بد سرمربی

وقتی خبر مذاکره لوپتگی با مادریدی ها افشا شد، از همان زمان و با اخراج از تیم ملی این انتخاب زیر سوال رفت. در همین راستا، لوپتگی نتوانست به خوبی رختکن را مدیریت کند او در ۱۴ بازی 6 بازی را با شکست پشت سر گذاشت و البته الکلاسیکو را هم به رقیب سنتی واگذار کرد.

شش- نمایش های بیل

از زمان پیوستن بیل به رئال، او همیشه زیر سایه رونالدو بوده و حالا با انتقال رونالدو به یووه، فرصت مناسبی برای بیل ایجاد شده است اما ستاره ولزی نتوانسته جای خودش را در ترکیب پیدا کند. او فصل گذشته هر ۸۷ دقیقه یک گل به ثمر رساند اما حالا آمار او به ۱۱۶دقیقه یک گل تنزل پیدا کرده است.

هفت- از دست دادن امتیازات مهم

یک نفر باید تحقیق کند و متوجه شود آخرین بار چه زمانی رئالی ها از ۱۸بازی ۳۰امتیاز کسب کرده است! آن ها این فصل مقابل ایبار و لوانته امتیاز از دست دادند و حتی برد ۲-۰ سوسیه داد، اولین برد آن ها از سال ۲۰۰۴مقابل رئال بوده است. مادریدی ها در حال حاضر به دلیل همین افت امتیازات، در رده پنجم قرار گرفته اند.

هشت- ایسکو و افت اعتماد به نفس

از زمان خروج رونالدو انتظار می رفت بازیکنانی مثل ایسکو بتواند بهتر بدرخشند اما او به افت اعتماد به نفسش حتی در ترکیب هم قرار نمی گیرد. او در ۲۱ بازی که تا اینجای فصل انجام داده، ۴ گل زده و ۲ پاس گل داده است. چند روز گذشته نیز اخباری مبنی بر مشاجره ایسکو و سولاری منتشر شده و حتی احتمال می رود ایسکو از رئال جدا شود.

نه- عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات

به طور واضحی مشخص است رئالی ها برنامه ای برای پر کردن جای رونالدو نداشته اند. آن ها می خواستند هازارد و نیمار را به سانتیاگو بیاورند اما این صحبت ها به سرانجامی نرسید. بزرگترین خرید رئالی ها ماریو دیاز بود که از لیون به جمع سفید پوشان ملحق شد و به نظر نمی رسد بتواند جایگزین رونالدو باشد.

ده- نمایش بد در لیگ قهرمانان

رئال مادرید به قهرمانی جام باشگاه های چهان رسید اما این مسئله نمی تواند عملکرد ضعیف آن ها در لیگ قهرمانان را لاپوشانی کند. رئال ها مقابل زسکا مسکو در سانتیاگو برنابئو با  ۳ گل شکست خورد. آن ها در مرحله حذفی باید به مصاف آژاکس بروند.

مدال

۱    
آی اسپورت
2019-01-12 15:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر