فهرست
توضیح حامد کاویانپور: منظورم برانکو نبود
توضیح حامد کاویانپور: منظورم برانکو نبود

توضیح حامد کاویانپور: منظورم برانکو نبود

آی اسپورت – روز گذشته ویدئویی از مصاحبه با حامد کاویانپور در فضای مجازی حسابی جنجالی شد. او در این ویدئو مدعی شده بود که قبل از آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۰۶  با او تماس گرفته شده و برای قرار گرفتن در فهرست تیم ملی ۴۰ میلیون تومان پول از او خواسته‌اند! کاویانپور توضیح بیشتری نداده بود و همین باعث شد تا این بحث به وجود بیاید که اطرفیان برانکو ایوانکوویچ که در آن مقطع سرمربی تیم ملی بود، این پول را از کاویانپور خواسته‌اند! هافبک اسبق تیم ملی و پرسپولیس امروز توضیحی در این باره داد و مدعی شد که منظورش برانکو و همکارانش نبوده‌اند و این کار، کار اطرافیان تیم ملی بوده است!

۱۰ ۱۴  
آی اسپورت
2019-01-11 00:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
مرد منطقی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۵۲
● خودتان قضاوت کنید؟!

@ به فرض که برانکو این پیشنهاد نفرت‌انگیز را به کاویانپور نداده باشد، اما مگر مسئولیت انتخاب بازیکنان با سرمربی نیست؟ حتما هست. پس یا برانکو این پیشنهاد فاسد را توسط ایادی خود ارائه داده یا از مافیای فاسد توصیه پذیرفته که آن‌ها به صورت مطمئن به کاویانپور در ازای دریافت پول پیراهن تیم ملی را پیشنهاد داده‌اند که در هر دو صورت بی لیاقتی برانکو اثبات می‌شود.
کیسه حکومتی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۳:۰۹
کیسه کش احمق تا الان هزار تا مصداق در مورد دلالی شوفر عنوان شده و کاملا مشخصه که شوفر یه دلاله کثیفه
مدیر برنامه های تیام گفت که شوفر تقاضای پورسانت کرده
افتخاری هم رسما اعتراف کرد که شرمن رفیق شوفر بود که نیومایر و گرو را به کیسه انداخت
آرش برهانی هم چند شب پیش در برنامه ورزش از نگاه دو کاملا واضح گفت که شوفر باید از دلالی دست برداره فیلمش هم موجوده که حتی مجری برنامه هم تعجب کرد!
مموتی هستم اسطوره بزرگ کیسه
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۳۶
کیسه های سوخته پوخته :)))
فرزاد مهریار
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۳۳
برای یکبار می‌خوام جواب این مرد بسیار منطقی رو مستدل و مستند بدم :
پیشنهاد خبرنگار دلال چه بود؟ دریافت پول در ازای خبر کار کردن از بازیکن . یعنی قرار بود حامد کاویانپور رو به شدت بولد کنند ، ازش خبر و مصاحبه کار کنن و با «کارشناسان» مربوطه دم به دقیقه مصاحبه کنند که جای حامد کاویانپور در ترکیب تیم ملی خالیست . و در نهایت برانکو حالی کنند که اگر مثلاً حامد کاویانپور توی تیم ملی نباشه وحشتناک می کوبیمت . برانکو هم که بزرگترین نقطه ضعفش مصالحه گر بودن افراطی و اطاعت پذیری هست ، ناچار از دعوت بازیکن به تیم ملی بشود . اتفاقی که باعث جذب اوکراینی ها شد و برانکو به جای افشاگری در مورد فساد مالی ترکاشوند و طاهری ، مسئولیتش را تمام و کمال بر عهده گرفت .
خب باید پذیرفت که این موضوع اصلا جالب نیست . شاید دلیل اینکه برانکو علیرغم توانایی های فوق‌العاده اش به آن‌جا که لیاقتش هست در فوتبال نرسیده ، همین مسئله مأخوذ به حیایی و سربزیری و اطاعت پذیری از بالادستی ها باشد .
و اما در مورد سرمربی فعلی تیم ملی : اگر داستان ایوول اسپرت و بامداد میرزایی و هوشنگ مقدس و محمد مهدی نبی را هم نپذیریم ، مسئله البسه تیم ملی سندی انکار ناپذیر است . در پاسخ به شبهه ایجاد شده هم تنها و تنها اهانت و فحش و لیچار شنیدیم . نه خود استاد و نه هیچ کدام از کی‌روشی پورها نیامدند پاسخی شفاف و روشن به این سوال بدهند که چرا باید ۱۰۰ هزار دلار به ایشان پرداخت می‌شد تا البسه بی کیفیت آلشپورت ناگهان حلال شود؟
۱
در جواب پیمان
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۳۵
کیسه هاروو
حسین
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۱۶
یعنی چی منظور برانکو نبود.. که خیلی بدتره... برانکو نبود پس کی بود.. مگه برانکو بازیکنان تیم ملی رو انتخاب نمی کرد. خیلی جالبه بازیکنای اوکراینی کار برانکو نبود، پول گرفتن برای دعوت به تیم ملی کار برانکو نبود... بعدشم به کیروش میگن دلاله موزابیکی..واقعا این طرفدارای پیروزی خیلی شیرین عقلا
حسن
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
دلال موازبیکی حتی اون زمانیم تو ایران نبود و برانکو مربی تیم ملی بود از بازیکنای ایرانی ۴۰هزار دلار میگرفت و دعوت میکرد تیم ملی و پرفسوربرانکو هم از هیچی خبر نداشت طفلکی.. مثل بازیکنای اوکراینی و هم وطنی که دوسال هست که مصدومه که دلال موزابیکی پول گرفته و آورده پیروزی و برانکو هم کلا بی خبره
استقلالی تاج آسیا
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۵
به به مستربرانکو دلالی هم میکنه.۴۰ میلیون
...
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
کیسه کشا دیگه به سیم اخر زدن خخخ
فرشید
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۳۱
اونوقت بازیکنای تیم ملی رو تو اونسالا کی انتخاب میکرد
یاحسین(ع)
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
آقای کاویانپور درسته برانکو دلاله ولی به تولطف کرده بااون کیفبت پایینت فقط با۴۰میلیون پیرهن باارزش تیم ملی روتنت کرده بی مصرف دوپینگی
فرامرز
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
آقای کاویانپور یا واضح حرف بزن و بگو کی بود. یا اینکه خفه شو و حرف نزن. این حرف زدنها مثل همون "بگم بگم" های اون بابا است. محقر، ناچیز و سرشار از التماس برای اندکی توجه.
nima bagheri
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
سندی دیگر از بله قربان گو بودن برانکو و دلال و فاسد بودن اش برانکو حتی اگر خود دلال نباشد کاملا در مقابل فساد مدیران بالادستی کوتاه می آید کاویانپور که مال گذشته دور است همین پریموف و پلیانسکی نمونه های تازه تری هستند این البته درباره شوفر و امیر قلعه هم صدق می کند در چنین فضایی است که کی روش چون کیمیایی مطرح می شود مبارزی پاکدست برای ریشه کنی جهل و فساد در فوتبال ایران امیدوارم تا 2022 بمونه
۱
سیامک
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۲۱
فرق کی روش و برانکو: کی روش بازیکنانی که آینده ی تیم ملی هستند رو اگه مصدومیتی براشون پدید بیاد زیر پر و بال میگیره و حمایت میکنه تا دوباره به اوج برگرده اما برانکو چی ؟ تو فوتبال یک کشور آسیایی بازیکن بازیساز تاپ بندرت پیدا میشه اما در زمان برانکواتفاقا دو نمونه ی بارز داشتیم مجتبی جباری و محرم نوید کیا که با سو مدیریت ایشان و با مصدومیت شدید فوتبالشان به فنا رفت.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر