فهرست
کی‌روش: این برد مشت محکمی به کره‌ بود
کی‌روش: این برد مشت محکمی به کره‌ بود

کی‌روش: این برد مشت محکمی به کره‌ بود

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش پس از پیروزی شیرین مقابل کره جنوبی در نشست خبری حاضر شد.

 

* بابت این برد خوشحالیم. این برد، چهارمین فینالی بود که داشتیم. قطعاً این برد و باخت‌ها در گروه ما تکرار خواهد شد. ما در این گروه همچنان باید با تمرکز بالا به کارمان ادامه دهیم. به تمامی بازیکنان که در زمین بودند، تبریک بگویم، هم بازیکنان خودمان و هم بازیکنان کره جنوبی. امشب شاهد یکی از بهترین بازی‌ها بودیم. بازی در سطح جام جهانی بود که از نظر انبساطی، سطح بالایی داشت.

 * کی‌روش در پاسخ به این سؤال که شما در ابتدای کار، ایران را شانس اول صعود به جام جهانی نمی‌دانستید، حالا در این مورد چه فکری می‌کنید، گفت: چون رقابت‌ها همچنان ادامه دارد، ‌خیلی زود است که در حال حاضر نظری در این خصوص بدهیم. هنوز شش بازی و 18 امتیاز دیگر در این گروه باقی‌مانده و نمی‌خواهم از حالا حرفی بزنم یا نظری بدهم و معتقدم اتفاقات زیادی در آینده رخ می‌دهد.

 * سرمربی تیم ملی در مورد اینکه قبل از شروع بازی توهین‌هایی نسبت به بازیکنان ایران وجود داشت و حتی در بازی با ازبکستان هم چنین مسئله‌ای وجود داشت و شش امتیازی که از این دو بازی کسب شد، مشت محکمی به این حاشیه‌سازی‌ها بوده یا نه، گفت: بله، ما امشب ثابت کردیم آنچه اهمیت دارد، اتفاقات درون زمین است و فقط نتایج است که می‌تواند تعیین‌کننده باشد. ما دو برد بسیار خوب مقابل ازبکستان و کره جنوبی به دست آوردیم و این بخشی از راهی بود که باید برویم.

 *خبرنگار چینی از کی‌روش پرسید در بازی با ازبکستان از بازیکنان جوان ایران یعنی جهانبخش، آزمون و دژاگه استفاده نکردید و در بازی با کره جنوبی از آنها استفاده کردید. این روند در آینده ادامه می‌یابد، که گفت: بله از این سه بازیکن استفاده نکردیم به این دلیل که متأسفانه سفرهای طولانی و مصدومیت‌هایی را در باشگاه‌های‌شان داشتند. در بازی قبلی به آنها استراحت دادیم و برای این بازی همگی بازیکنان شرایط بازی را داشتند.

 *سرمربی تیم ملی در پاسخ به سؤال خبرنگار کره‌ای که پرسید، بازیکنان شما در سمت راست کارایی زیادی داشتند و آیا شما می‌دانستید کره در سمت چپ مشکل دارد، گفت:  ما کاملاً تیم کره جنوبی را مورد بررسی قرار داده بودیم و جزئیات کامل این تیم را می‌دانستیم. در واقع شناخت بالایی از کره داشتیم و وقتی این تیم با سیستم 3-3-4 وارد زمین شد، خیلی زود فهمیدیم که نسبت به بازی‌های قبلی که 1-3-2-4 بازی می‌کرد، تغییراتی داشته است، اما بازیکنان من اصلاً متعجب نشدند و کارمان را با تمرکز انجام دادیم چون شناخت‌مان از کره‌جنوبی کافی بود.به همین خاطر از سمت چپ، سمت راست و میانه میدان روی دروازه حریف فشار آوردیم و در نهایت موفق به کسب پیروزی شدیم. دلیلش هم این بود که تمام جزئیات را در مورد تیم ملی کره جنوبی می‌دانستیم.

 

 کدخبر:9412

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-11 21:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
از 6 بازي آينده بايد حداقل ده امتياز بگيريم تا مستقيم بريم جام جهاني. بازي اي كه تو ازادي با ازبكستان داريم رو هم حتما بايد ببريم چون حريف مستقيممونه
۴
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
از 6 بازي آينده بايد حداقل ده امتياز بگيريم تا مستقيم بريم جام جهاني. بازي اي كه تو ازادي با ازبكستان داريم رو هم حتما بايد ببريم چون حريف مستقيممونه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر