فهرست
یورو ۲۰۲۰؛ بلژیک گلباران کرد، هلند و کرواسی بردند
یورو ۲۰۲۰؛ بلژیک گلباران کرد، هلند و کرواسی بردند

یورو ۲۰۲۰؛ بلژیک گلباران کرد، هلند و کرواسی بردند

آی اسپورت - رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ پنج شنبه شب با انجام چند بازی پیگیری شد که در مهمترین مسابقات بلژیک با ۹ گل پیروز شد و هلند هم در خانه با نتیجه ۳-۱ از سد ایرلند شمالی گذشت. در گروه سوم، بلاروس و استونی به تساوی ۰-۰ رسیدند. هلند هم در خانه خود توانست با نتیجه ۳-۱ ایرلندشمالی را شکست دهد. هلند در این مسابقه در دقیقه ۷۵، ۱-۱ عقب افتاد ولی در ۱۰ دقیقه پایانی به سه گل رسید. دقیقه ۸۱ ممفیس گل مساوی را زد. و در وقت های اضافه دو بار دی یونگ و ممفیس گلزنی کردند تا در نهایت لاله های نارنجی به بردی شیرین برسند. در این گروه هلند با ۱۲ و ایرلند شمالی با ۱۲ امتیاز به ترتیب اول و سوم هستند با این تفاوت که هلند یک بازی بیشتر دارد.

در گروه پنجم، کرواسی با نتیجه ۳-۰ مجارستان را شکست داد. مودریچ و پتکوویچ (۲بار) گلزنان کرواسی بودند. در این بازی مجارستان از دقیقه ۵۶ ده نفره شد. دیدار اسلواکی و ولز هم با تساوی۱-۱  پایان یافت. در این گروه کرواسی با ۱۳ امتیاز و اسلواکی با ۱۰ امتیاز اول و دوم هستند. در گروه هفتم مسابقات، اتریش ۳-۱ از سد رژیم صهیونیستی گذشت. مقدونیه ۲-۱ مقابل اسلوونی پیروز شد. لهستان هم با ۳ گل از سد میزبانش لتونی گذشت. در این گروه لهستان با ۱۶ و اتریش با ۱۳ امتیاز اول و دوم هستند.

در نهایت در گروه نهم، بلژیک با ۹ گل سن مارینو را شکست داد. در این بازی، لوکاکو ۲بار، بنتکه، چادلی، آلدرویلد، تیلمانس، فرشخارن، کاستانیه، و برولی (به اشتباه) برای بلژیک گلزنی کردند. قزاقستان مقابل قبرس تن به شکست ۲-۱ داد و روسیه با ۴ گل مقابل اسکاتلند پیروز شد. در این گروه بلژیک با ۲۱ امتیاز از ۷ مسابقه و تفاضل گل مثبت ۲۷ صدرنشین است. روسیه هم با ۱۸ امتیاز دوم است.

     
آی اسپورت
2019-10-11 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر