فهرست
زلزله در پرسپولیس؛ محسن و شهاب می‌آیند
زلزله در پرسپولیس؛ محسن و شهاب می‌آیند

زلزله در پرسپولیس؛ محسن و شهاب می‌آیند

آی اسپورت - پیش از آنکه پرسپولیس داربی 84 را واگذار کند، کمتر کسی از ترکیب برانکو ایراد می‌گرفت. منتقدان برانکو هم از بازی کردن ماهینی در هافبک دفاعی استقبال کردند اما بعد شکست همه ترکیب برانکو را زیر سوال بردند و مدعی شدند که سرمربی پرسپولیس به‌مانند بازیکنانش اسیر جو بازی شده بود. اگر پرسپولیس با همین ترکیب استقلال را شکست داده بود، دیگر جای هیچ انتقادی وجود نداشت و بازی کردن ماهینی یک نبوغ تاکتیکی از سوی پروفسور سرخپوشان به حساب می‌آمد.

با همه این اتفاقات برانکو همان شب بازی تصمیمش را گرفت و ترکیب پرسپولیس را برای دیدار مقابل سپاهان شخم زد. گفته می‌شود به احتمال زیاد ربیع‌خواه به ترکیب برمی‌گردد و ماهینی در پست اصلی‌اش مورد استفاده قرار می‌گیرد که با این حساب دوباره رضاییان روی نیمکت می‌رود. در نبود کمال هم شهاب کرمی و ربیع‌خواه شانس بازی کردن در این پست را دارند. چرا که فرشاد طبق آنالیز برانکو فقط در سانترهای آخر موفق نبوده و در پست دفاع چپ عملکرد بدی نداشت. برانکو اگر ترکیب پرسپولیس را برای بازی با سپاهان شخم زده باشد، با این حساب که سیدجلال حسینی از سوی کمیته انضباطی محروم نشده است

باید دو احتمال را در نظر گرفت؛ اول اینکه ربیع‌خواه به دفاع چپ برگردد و بعد هم فرشاد احمدزاده به خط هافبک رفته و محسن مسلمان در هافبک دفاعی مورد استفاده قرار گیرد. اما در این میان شانس بازی کردن ماهینی در دفاع چپ و استفاده از ربیع‌خواه یا کرمی در هافبک دفاعی هم وجود دارد تا این گونه رامین رضاییان بازی کند. اما یک فرد نزدیک به برانکو درباره ترکیب پرسپولیس به طور قطع اعلام کرد پرسپولیس متفاوت از دیدار با استقلال مقابل سپاهان به میدان خواهد رفت.  حالا که سیدجلال محروم است، احتمال بازی کردن کرمی و ربیع‌خواه بالای 70 درصد است. 

 

روزنامه گل

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-02-14 11:34:00
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۰
رای کیانی و سعید آقایی چی شد؟
موراتا
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
دلت خوشه ها کی دیدی کمیته ی انضباطی جرات کنه علیه تراکتور رای صادر کنه
قرمز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۱
اگه حکمی علیه اینا صادر شه همشون جوسازی می کنن که جنگ داخلی راه میندازیم. فدراسیون هم تسلیم میشه. تراکتور باید بره دسته یک تا عدالت دوباره بین تیم ها برقرار بشه. نه اینکه یه تیم با سلاح تحریک قومیت ها بخواد از دیگران امتیاز بگیره.
۴
بهزاد
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
چرا آرام طبع را بازي نمي ده؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر