فهرست
واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ شاید هرگز!
واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ شاید هرگز!

واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ شاید هرگز!

آی اسپورت - «به امسال نمی‌رسد»؛ صحبت‌های وزیر ورزش درمورد واگذاری استقلال و پرسپولیس همانی بود که از قبل می‌دانستیم، همان که همیشه از آن باخبریم، همان که همیشه درست حدس می‌زنیم. استقلال و پرسپولیس آماده واگذاری نیستند، دلیلش؟ می‌دانیم، همه می‌دانند؛ قرار نیست واگذار شوند. کار به حرف‌های مجلس و حتی رئیس‌جمهور نداشته باشید که همیشه قانون وضع می‌کنند یا دستور می‌دهند که واگذار شوند. درنهایت وضع همین که هست، می‌ماند. وقتی اعلام کردند مجلس دستور داده تا شهریورماه دو تیم استقلال و پرسپولیس واگذار شوند، کمتر کسی فکر می‌کرد این اتفاق رخ بدهد. یک‌بار یکی از معاونان یکی از دو باشگاه گله کرد که «ما همین‌طوری هم وقت برای کار کردن نداریم، بعد مدام به جلسات فرمایشی و تشریفاتی برای واگذاری دعوت‌مان می‌کنند، کلی وقت‌مان را می‌گیرند و بعد هم جلسه تمام می‌شود، درحالی که همه افراد حاضر در جلسه می‌دانند این واگذاری اتفاق نمی‌افتد.»

حالا همان شد که همه افراد حاضر در جلسه می‌دانند؛ اینکه قرار نیست استقلال و پرسپولیس بازگردند، اینکه قرار نیست اتفاق جدیدی رخ بدهد. پیش از این هم به بهانه واهی عدم‌اهلیت استقلال و پرسپولیس را نفروختند. امسال هم به بهانه اینکه وقت نیست و زمانش نیست، از واگذاری سر باز زدند. تا سال بعد هم که اصلا معلوم نیست چه کسی مرده باشد و چه کسی زنده! چه کسی وزیر باشد و چه کسی معاون وزیر! سوال اینجاست که خب، چرا دروغ؟ چرا خبر اشتباه؟ چرا بازی کردن با اعصاب مردم؟ چرا گرفتن وقت مسئولان باشگاه؟ چرا خراب کردن ذهنیت مردم نسبت به حرف مسئولان؟ بگویید واگذار نمی‌کنیم. دنبال شرایط بهتری برای اداره کردن باشید. راه جدیدی پیدا کنید. مجمع دو باشگاه را تشکیل بدهید. کار مفید دیگری انجام بدهید که شما را از دروغ گفتن یا مردم را سرکار گذاشتن منع کند.

از حالا باید بنویسیم سال بعد دوباره همین بازی را شاهد خواهیم بود. بازی آب و نان‌داری که برای خیلی‌ها حق شرکت در جلسات و فوق‌العاده و اضافه‌کاری دارد. اینکه قرار است استقلال و پرسپولیس واگذار شوند. کلی جلسه برگزار می‌شود و کلی آدم بابت شرکت در این جلسات اضافه‌کار و حق ماموریت می‌گیرند. بعد هم اعلام می‌کنند شرایط و زیرساخت‌ها هموار و فعال نیست و امکان واگذاری وجود ندارد؛ به همین سادگی.

 

فرهیختگان

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-09-04 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
رامین
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۲:۴۷
مگه تا حالا فکر میکردین چیزی غیر از این قراره اتفاق بیفته، فوتبال این مملکت هم مث بقیه خصولتی ها دست خودی ها هست و تا زمانی که از قبل اون رانت و اختلاس و... هست هیچوقت به طور واقعی خصوصی نمیشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر