فهرست
کی‌روش در کنفرانس: خامس قلب کلمبیاست
کی‌روش در کنفرانس: خامس قلب کلمبیاست

کی‌روش در کنفرانس: خامس قلب کلمبیاست

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش که بعد از اتمام همکاری هشت ساله با تیم ملی ایران، ساعت ۱۷ عصر چهارشنبه(به وقت محلی) وارد بوگوتا، پایتخت کلمبیا شده بود، دقایقی قبل به‌عنوان سرمربی تیم ملی این کشور معرفی شد. رسانه‌های کلمبیایی که در زمان ورود کی‌روش به بوگوتا استقبال قابل توجهی از او داشتند، در مراسم معارفه او نیز حضور چشمگیری داشتند؛ مراسمی که با حضور رامون خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا برگزار شد و مرد پرتغالی برای دقایقی برای اصحاب رسانه صحبت کرد. در جریان نشست خبری و مراسم معارفه کی‌روش به‌عنوان سرمربی کلمبیا، او پیراهن تیم ملی این کشور را بوسید و بعد از گرفتن عکس‌های یادگاری با رئیس فدراسیون، کاپشن کلمبیا را به جای کت خود بر تن کرد و پاسخگوی اصحاب رسانه شد.

کارلوس کی‌روش در مراسم معارفه خود به‌عنوان سرمربی کلمبیا گفت: «احساس افتخار، غرور و شادی می‌کنم و از فدراسیون فوتبال کلمبیا بخاطر اعتمادی که به من داشتند، قدردانی دارم؛ تمام تلاش و تجربه خود را به کار می‌گیرم و بیشترین سعی را خواهم کرد تا بهترین اتفاقات برای تیم کلمبیا بیافتد. می‌خواهم میراث افرادی مثل پکرمن که در سالیان اخیر برای توسعه فوتبال کلمبیا داشتند را حفظ کنم و نخستین هدف من این موضوع است؛ تلاش می‌کنم از اعتبار و شهرت فوتبال کلمبیا در جهان دفاع کنم و این تعهد من است. ما باید در تمام زمینه‌ها، ساختار خوبی ایجاد کنیم و شرایط لازم را بهبود ببخشیم تا بتوانیم نتایج مد نظرمان را به دست آوریم.»

کی‌روش با اشاره به در اختیار داشتن بازیکنان با تجربه و سرشناس در تیم ملی کلمبیا گفت: «خامس رودریگز، رادامل فالکائو و دیوید اوسپینا، بازیکنان اصلی و پایه تیم ملی کلمبیا هستند. خامس قلب تیم کلمبیا است و باید با او صحبت کنم تا شرایط بهتری برای حضورش در تیم ملی رقم بزنیم.»

بنابر اعلام کارلوس کی‌روش، اوسیانو کروز و میک مک‌درموت که در تیم ملی ایران نیز دستیاران او بودند، همراه مرد پرتغالی در کادر فنی کلمبیا حضور خواهند داشت و دیگو جیاچینو آرژانتینی نیز دیگر مربی جدید این تیم است که در کنار آرتورو ریس و الکسیس مندوزا فعالیت می‌کنند.

ورزش 3

 

۱۱ ۱۱  
آی اسپورت
2019-02-08 00:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
امید سیف
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۲۶
کارلوس تو رو کسی نمیخواست و در ایران داشتی بازار گرمی میکردی
پس چطور از کلمبیا. تیم 12 رده بندی فیفا سردر آوردی.
عجب!!!!!!!!!!!!!!!
خداداد عزیزی هستم
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
بنده غزال تیزپای فوتبال ایران هستم با کارشناسیهای موثق و پیش بینی های دقیق و کارنامه ی موفق پ محبوب قلب تمام روزنامه نگاران و عوام کالانعام ...
مثلا نگاه به کارنامه مربی گریم بکنید
سابقه ی مدیریت و از هم پاشوندن تقریبا هر تیم و هر جایی که قدم گذاشتم
نظرات کارشناسی مدیریتی مثلا وا کردن مشت کیروش که فهمیدم کیروش از هیچ جا پیشنهاد نداره

بله بنده یک ایرانی متوهم، گنده گوز، بی خاصیت و متوقع هستم.
احسان تاجی
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۳۸
خاک تو سر لنگ و هر چی لنگیه ما همون دلالوویچها برامون خوبن.
ایرانی
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
امیدوارم کیروش عزیز در کشور کلمبیا موفق شوند
Ashkanred
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۰۶
یعنی کلا می زنه تو فوتبال آمریکای جنوبی، تنها خاطرش از انگلیس اتوبوس های دو طبقه هست
۴ ۱
....
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
سلام بابا برانکوت را خیلی برسون.کیروش بدجوری گذاشت براش که جر خورد.این حرفهات هم از سر ...سوزیت هست.منتظر لیگ اسیا هستیم و برانگوه هم میبینیم که عروس میشه دوباره.خیلی ها برانگوه رو عروس کردن از جمله کیروش و خربین و....
۹
رضا
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۱۸
حیف حیف حیف پیشاپیش عدم راهیابی به ۲۰۲۲ رو تسلیت میگم
حميد استراليا
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۴۵
اون مربيهاى ايرانى كه ميگفتند كيروش غير از ايران هيچ جا پيشنهاد نداره كدام گورى هستند؟ اين افراد با افكار مريض خودشان سم پاشى كردن و حالا منتظر فوتبال على اصغرى مجدد در تيم ملى ايران هستند.
...
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۸:۳۷
.
....
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
خوب اونجای وزیر و برانگوه و اون لنگیهای پلشت را سوزوند.اول جر داد بعد هم سوزوند.حال بشینین برا هم پماد و یخ بمااید.
۷
فرزاد مهریار
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۶
خطاب به ....
امشب یه کاری می کنم که گوزن‌های نر هم با مامی جونت نکردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر