فهرست
سوژه روز؛ حسینی هنوز عصبانی است
سوژه روز؛ حسینی هنوز عصبانی است

سوژه روز؛ حسینی هنوز عصبانی است

آی اسپورت - سیدحسین حسینی که دیروز ویدیوی اعتراض او نسبت به شروع لیگ حسابی در فضای مجازی و رسانه‌ها وایرال شد، هنوز نتوانسته با این قضیه- شروع لیگ- کنار بیاید.

او به روزنامه فرهیختگان گفته:" به‌خدا بیشتر از هر چیز نگران خانواده و مانلی دخترم هستم. او هنوز یک‌سالش نشده و چه گناهی دارد؟ اعصابم به همین دلیل خرد بود و هنوز هم ناراحت هستم.این‌طور به نظر می‌رسد که جان‌مان اصلا برایشان مهم نیست و هر تصمیمی که بخواهند می‌گیرند. حتما باید یک نفر کرونا گرفته و جانش را از دست بدهد تا متوجه این خطر بزرگ شوند؟ این فقط ما نیستیم که درگیر می‌شویم بلکه کادرفنی، داوران و عوامل برگزاری و خانواده‌های آنها نیز درگیر موضوع خواهند شد،  خدا آخر و عاقبت این لیگ را به خیر کند."

در چنین شرایطی طبیعی است که گلر استقلال نتواند درباره مسائل فنی صحبت کند. او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند به کورس قهرمانی برگردد گفته:" فعلا مسائل فنی و این‌طور صحبت‌ها اصلا در اولویت نیست. ما نگران جان خود و خانواده‌هایمان هستیم، پس چطور می‌توانیم به مسائل فنی و تاکتیکی فکر و روی چنین مسائلی تمرکــــز کنیم؟"

  ۲  
آی اسپورت
2020-05-21 13:30:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۶:۵۲
گل پسر همه لیگها داره شروع میشه.یعنی اونا خانواده ندارن.
رضا
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۲۱:۳۸
اگر فصل بعد کرونا بود حاظری پول نگیری لیگم تعطیل بشه؟ یا اگر مقدماتی جام جهانی شروع شد ایران بازی نکنه حذف بشه . یه زمانی بازیکنها از روی عشق و تعصب فوتبال بازی میکردن الان از روی منافع شخصی .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر