فهرست
باخت بدموقع ذوب آهن/ سقوط از پله سوم
باخت بدموقع ذوب آهن/ سقوط از پله سوم

باخت بدموقع ذوب آهن/ سقوط از پله سوم

آی اسپورت- ذوب آهن صفر/ صبا یک؛ چه کسی حدس می زد چنین نتیجه ای در فولادشهر رقم بخورد؟ تیم سرحال حسینی برابر مجموعه نالان و رنجور مرفاوی شکست خورد و تاوانش را با از دست دادن رتبه سوم داد درحالیکه ذوب آهن تیمی بود از بالای جدول و صبا، لشکری از قعر.

 

اولین برد

صبا تنها تیم فصل بود که حتی یک برد بیرون از خانه هم نداشت ولی این طلسم برابر تیمی شکست که این فصل جز تراکتورسازی، به هیچ تیم دیگری در خانه نباخته بود.

 

اولین باخت

باخت به تراکتورسازی در فولادشهر، برای دوران یحیی گل محمدی بود و حالا شکست برابر صبا می شود اولین باخت خانگی مجتبی حسینی در فولادشهر.

 

سقوط

ذوب آهن پیش از شروع این هفته، روی پله سوم قرار داشت با 33 امتیاز و 2 پوئن برتری نسبت به استقلال. استقلال بازی اش در کولاک تبریز را برد و 34 امتیازی شد و برای 24 ساعت به رتبه سوم صعود کرد. ذوب آهن برای پس گرفتن جایگاهش به مصاف صبا رفت ولی با شکست، سومی را از دست داد و چهارم شد.

 

اولین گل

ضربه پشت محوطه جریمه مهدی حسینی، اولین گلی بود که در نیم فصل دوم وارد دروازه ذوبی ها می شود. ثبت 5 کلین شیت در 6 بازی اخیر شامل 4 بازی متوالی حفظ دروازه در نیم فصل دوم بعد از تقریبا 440 دقیقه از بین رفت.

 

105 روز بعد

مجتبی حسینی و تیمش در هفته بیستم بعد از 11 هفته شکست ناپذیری باختند. آخرین شکست آنها، هفته نهم برابر نفت رقم خورد و حالا 105 روز بعد، باخت به صبا.

۳    
آی اسپورت
2017-02-02 19:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر