فهرست
خیز سرخابی برای رکوردشکنی
خیز سرخابی برای رکوردشکنی

خیز سرخابی برای رکوردشکنی

آی‌اسپورت- استقلال بعد از برد شیرین در کولاک تبریز باید با السد روبه‌رو شود و هفته بعد، دربی تهران را با پرسپولیس برگزار می‌کند. رکورد جالب توجه‌ای که تیم منصوریان هفته‌هاست آن را حفظ کرده گلزنی در همه مسابقات است. استقلالی‌ها از هفته اول لیگ تا به حال فقط در بازی با پرسپولیس در هفته ششم موفق به گلزنی نشده‌اند؛ و از آن بازی تا به امروز هم هر هفته حداقل یک گل را به ثمر رسانده‌اند. بازی با ماشین‌سازی چهاردهمین بازی متوالی بود که آبی‌پوشان موفق به باز کردن دروازه حریف شدند. آن هم در روزی که برای سومین بازی متوالی سه گل زدند تا برای بازی با السد و پرسپولیس خط و نشان بکشند.

این در حالی است که رقیب سرخپوش استقلال هم با رکوردی خیره‌ کننده در دفاع پا به دربی می‌گذارد. پرسپولیس که در 19 بازی اخیر فقط 5 گل دریافت کرده در بازی با صبا موفق شد برای پنجمین بازی متوالی دروازه‌اش را بسته نگه دارد. اگر شاگردان برانکو در بازی این هفته برابر تراکتورسازی هم گلی دریافت نکنند، بازی با استقلال به یک دربی حیاتی برای شکستن رکوردهای سرخابی تبدیل خواهد شد. استقلالی که می‌خواهد همچنان گلزنی‌ها را ادامه دهد، در برابر پرسپولیسی که برای بسته ماندن دروازه‌اش دیوار دفاعی مستحکمی را در اختیار دارد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-02-03 22:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
م.ر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۵
عمو تورج و برای اف سی کیسه بزارن یه پنالتی خطا روی هجدهی چیزی براشون بگیره بلکه کمی از عقده ها و حقارت چندین سالشون کم بشه و دست به دامن عرب ها نشن! به ولله برای اولین بار! لذت خواهم برد از باخت دسته سومی ها جلو یه تیم عربی..
۶
موراتا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۰
ما پرسپولیسیها باید تا آخر فصل دست به دعا باشیم که از ساختار دفاعی پرسپولیس کسی محروم یا مصدو نباشه بخصوص کمال کامیابی نیا که هیچ جانشینی نداره دست مدیران پرسپولیس درد نکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر