فهرست
هشدار به تاتنهام: قرارداد کین را تغییر بده
هشدار به تاتنهام: قرارداد کین را تغییر بده

هشدار به تاتنهام: قرارداد کین را تغییر بده

آی اسپورت- در دیدار روز شنبه هری کین در بازی تاتنهام مقابل وستهام که با برد 3 بر 2 تیمش به پایان رسید گل زد تا تعداد گل‌های زده‌اش در این فصل و تا اینجای کار را به عدد 6 برساند. آن هم در 4 بازی. قرارداد این مهاجم در سال 2016  با تاتنهام تمدید شده است و طبق قرارداد جدید تا سال 2022 در این تیم خواهد بود. اما اگر تاتنهام قرارداد او را با شرایط بهتر دوباره تمدید نکند احتمال از دست دادن این بازیکن زیاد است. کارشناسان اسکای اسپرتس در این زمینه نظراتی دارند:

جمی ردنپ/ او حالا در تاتنهام همه‌کاره است. این تیم تیمی جوان است و این برای کین خبر خوشی است. در واقع یکی از دلایلی که او را برای ماندن در تیم متقاعد کرد همین بود.

به نظر من گربه از سبدش بیرون آمده و همه می‌دانند که تاتنهام چه تیم خطرناکی است و چه بازیکنان خطرناکی دارد. فقط امیدوارم مشکلات مالی این تیم را به حاشیه نبرد و در واقع باید امیدوار باشیم کایل واکر چیزی درباره دستمزدش به بازیکنان تیم سابقش نگوید.

تدی شرینگهام/ در این باره صحبت‌ها زیاد بوده است و اگر اگر همین طور آماده بماند و در لیگ برتر بازی کند احتمال رسیدن به هر موفقیتی وجود دارد. اما او می‌تواند به هر تیمی در دنیا برود. اگر در تاتنهام از شرایطش راضی نباشد فقط کافی است مدیر برنامه‎هایش این موضوع را رسانه‌ای کند و بعد او می‌‎تواند به هر تیمی که بخواهد برود. چون به اندازه‌ای خوب است که پیشنهادات زیادی داشته باشد.

 

۲    
آی اسپورت
2017-09-25 18:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر