فهرست
نقل قول‌های روز: مشکل خود منم!
نقل قول‌های روز: مشکل خود منم!

نقل قول‌های روز: مشکل خود منم!

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته

 

زیاد تفاوتی نداشت با چه تیمی روبه‌رو شویم، ولی قطعاً کار سختی برابر خونه‌به‌خونه در پیش خواهیم داشت. البته با انگیزه زیادی تلاش می‌کنیم تا به فینال برویم و باید بگویم که شانس قهرمانی ما در جام حذفی کمتر از سه تیم دیگر نیست. ما به اندازه آن سه تیم شانس قهرمانی داریم.

یونس دلفی درباره قرعه استقلال خوزستان در جام حذفی

مشکل من با مشکی‌پوشان نه فنی بود و نه مالی بلکه مشکل، خودم هستم. تصمیم گرفتم که جایی بروم تا بازی کنم. من این فصل تنها سه بازی فیکس بودم و دو بازی آخر نیم‌فصل هم اصلا بازی نکردم. الان احساس می‌کنم نمی‌توانم به مشکی‌پوشان کمک کنم و به درد این تیم نمی‌خورم. من بعد از جدایی از استقلال انتخاب خوبی نداشتم و باید رو به جلو حرکت می‌کردم که چنین اتفاقی رخ نداد و در همه موارد هم خودم مقصر هستم و کسی را مقصر نمی‌دانم.

توضیح محمدرضا خرسندنیا درباره جدایی اش از مشکی پوشان

ازاین موضوع اطلاعی ندارم و اصلا نمی‌دانم که این داستان چیست. بالاخره مربیان روی یک سری بازیکنان نظر‌های مختلفی دارند متقابلا یکسری بازیکنان هم نظرات مختلفی روی مربیان دارند.

واکنش مدیرعامل سابق سپیدرود به شایعه خیانت برخی از بازیکنان این تیم به نظرمحمدی

در نیم‌فصل دوم بازی‌های سخت‌تر می‌شوند و چیزی قابل پیش‌بینی نیست. هر چند پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن بگیرد، ولی مهدی طارمی به این تیم برمی‌گردد و مسلماً آنها همچنان مدعی جدی قهرمانی خواهند ماند. تیم‌های دیگر هم به قهرمانی فکر می‌کنند و ما هم می‌خواهیم تا آخرین هفته با پرسپولیس رقابت کنیم، هر چند که می‌دانیم کار سختی در پیش داریم.

نظر ابراهیم صالحی مهاجم پارس جنوبی درباره اینکه پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

     
آی اسپورت
2017-12-23 09:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر