فهرست
دیسلایک روز؛ آماتوریسم تمام و «کمال»!
دیسلایک روز؛ آماتوریسم تمام و «کمال»!

دیسلایک روز؛ آماتوریسم تمام و «کمال»!

آی اسپورت – در روزی که پرسپولیس با گل دقیقه 90 علی علیپور یک پیروزی باارزش دست پیدا کرد، کمال کامیابی نیا به دلیل اعتراض به داور بازی یک اخطار گرفت و 3اخطاره شد و بازی بعدی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز را از دست داد.

این برای چندمین بار است که کامیابی‌نیا با گرفتن اخطارهای بیهوده و غیرضروری، خودش را محروم می‌کند و دست مربی تیم را در پوست گردو می‎گذارد. او در بازی مشهد پس از خطایی که بازیکن حریف روی او مرتکب شد با اعتراض شدید به سمت داور رفت و برخورد بد او باعث شد تا داور یک کارت زرد به او بدهد. در این صحنه مشخص نبود کامیابی‌نیا به چه دلیل به داور معترض بود. داور خطای بازیکن حریف را اعلام کرده بود و نیازی به اعتراض آن هم با این لحن نبود. کمال با این اعتراض قصد داشت داور را به دادن کارت زرد به بازیکن حریف متقاعد کند اما تنها ثمره این حرکت، اخطار برای خود او و محرومیتش از بازی بعد بود. انگار کمال هنوز هم راه و رسم حرفه‌ای‌گری را یاد نگرفته و همچنان با رفتارهای آماتورگونه، به خود و تیمش آسیب می‌زند.  

۱۱۷ ۲  
آی اسپورت
2018-01-12 16:48:00
نظر دهید

۲ نظر
امین
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
اخطار بخاطر اعتراض نبود
داور اشاره میکرد کمال آرنج زده در حالیکه در تصویر آهسته اصلا همچین چیزی نبود.اگر آرنج زده بود چرا خطای سیاه جامگان رو گرفت؟
واقعا این داوریها نامردیه
00
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
چرا به داوری افتضاح امروز که کاملا رو اعصاب بازیکنان بود اشاره ای نمیکنین؟؟؟ نیمه اول دروازه بان شون باید اخراج میشد و نیمه دوم امرایی حداقل دوبار باید اخراج میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر