فهرست
نه نتیجه، نه فوتبال مالکانه/ باخت دوجانبه منصوریان
نه نتیجه، نه فوتبال مالکانه/ باخت دوجانبه منصوریان

نه نتیجه، نه فوتبال مالکانه/ باخت دوجانبه منصوریان

آی اسپورت – در یکی دو هفته گذشته علیرضا منصوریان در اغلب مصاحبه‌هایش روی اصطلاح فوتبال مالکانه زیاد مانور داد. او مدعی بود تیمش نسبت به فصل گذشته بهتر و زیباتر بازی می‌کند و قصد دارد از این به بعد علاوه بر نتیجه، بازی مالکانه را هم به هوادارانش هدیه کند. شاید منصوریان دیشب برای رسیدن به همین هدف بود که تکنیکی‌ترین و پابه‌توپ‌ترین بازیکنانش را در ترکیب اصلی استقلال قرار داد. مجتبی جباری، داریوش شجاعیان، حسن بیت‌سعید و در دقایق پایانی مهدی قائدی بازیکنانی بودند که منصوریان می‌خواست با آنها به فوتبال مالکانه دست یابد اما آماری که در پایان از مالکیت توپ توسط دو تیم منتشر شد غافلگیرکننده بود. مالکیت سایپا در این بازی 52 درصد بود و استقلال 48 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت. البته شاید آمارهایی که در برنامه فوتبال برتر از اتفاقات بازی ارائه می‌شود چندان دقیق نباشد اما حتی با مرور معمولی 90 دقیقه بازی دیشب سایپا و استقلال، هیچکس نمی‌تواند مدعی شود که استقلال بیشتر از سایپا توپ را در اختیار داشته است. در واقع دیشب، منصوریان نه تنها نتیجه را به حریف واگذار کرد بلکه در رسیدن به هدف دومش که همان فوتبال مالکانه بود هم ناکام ماند.

۲۷ ۷  
آی اسپورت
2017-08-18 14:23:00
نظر دهید

۷ نظر
امید
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
خدایا این فوتبال مالکانه استقلال رو از ما نگیر.
یه هوادار پرسپولیس
محسن
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
فرض محال که ادعای منصوریان در مورد مالکیت توپ و میدان(میدان!!!!!) و در کل،فوتبال مالکانه درست باشد،همه عزیزان را به صحبتهای فنی مجید جلالی جلب میکنم مربی که معمولا وقتی اظهار نظری میکند خیلی ها پاچه اش را میگیرند.اقای جلالی به درستی شرح میدهد که وقتی تیمی عقب است یا مساوی برابر با باخت دارد یا به شدت به برد احتیاج دارد،رد و بدل شدن صد پاس متوالی که منجر به گل نشود فایده ای ندارد.دادن پاسهای متوالی در هجده قدم خودی بی حاصل است و و و . قسمت جالب در مورد استقلال این است که تصور کنیم در دقیقه85 بازیکن حریف گل به خودی زده باشد و اس جلو بیفتد چند دقیقه باقی مانده را توان حفظ توپ ندارد و ان بازی یا مساوی میشه یا میبازه!!!!شهید شدم از دیدن این فوتبال مالکانه!!یکی دو تیم دیگه فوتبال بازی میکنند منصوریان پز میدهد.
علی منصور عشق است
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۵
او باید بماند چون کابوس پرسپولیسی هاست.
۳
قاسم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
اینقدر این شیشعلی رو اذیت نکنید طفلک دست خودش نیست کمی شیرین میزنه...
عمو تورج
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
با این کلمات جمله بسازید
فوتبال مالکانه - فرش - فونداسیون - فضا - بزرگترین تیم آسیا - 1403 - العین - 6 تا
ولی غلامی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
شخصی به اسم ششعلی منصوریان ادعا داره که از فضا اومده و فرش شده ایشون مدعی شده تو فونداسیون بزرگترین تیم آسیا رو تا سال 1403 بسته و میگه فوتبال مالکه بازی میکنیم از العین 6تا میخوره
نمره بدین!؟ خخخخت
ولی غلامی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
شرمنده بعضی جاها اشتباه تایپی داشتم.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر