فهرست
ح.ه در بازداشت
ح.ه در بازداشت

ح.ه در بازداشت

آی اسپورت - «ح.ه» به دلیل بدهی 1000 میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهاد‌های امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می‌برد. او با شکایت بانک سرمایه به دلیل اخذ وام 1000 میلیارد تومانی با وثایق ناچیز و با حکم دادسرای پولی و بانکی در زندان اوین به سر می برد و هم اکنون مرحله دادسرا و حکم بازداشت موقت خود را سپری می کند. او در تلاش هست تا زمین هایی که ارزش مالی چندانی ندارند و در استان های فارس، بوشهر و تهران به نامش ثبت شده به جای این بدهی پرداخت کند.

 توضیح آی اسپورت: کاملا مشخص است که خبرنگار فارس کدهای چه شخصی را داده. چهره ای که آذرماه سال گذشته، حسن نژاد عضو کمیته اقتصادی مجلس بدهی هزار میلیاردی او به بانک سرمایه را تائید کرده بود.

 

۱۷ ۱۱  
آی اسپورت
2018-07-15 06:28:00
نظر دهید

۱۱ نظر
لنگپولیس
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۵۶
مکتب لنگه دیگه چه انتظاری داری یکی میشه ناصرمحمدخانی یکی میشه میناوند یکی میشه دولابی
اشکان4
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
یه چیزی میگم تا تهش برید
جشن چند وقت پیش حسین هدایتی با شرکت اعضای باشگاه پرسپولیس!
الومینیج پشت دره
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۵۸
همین ح. ه با پول های سپرده گذاران بانک، امیری و جلال حسینی رو تو اردوی تیم ملی لنگی کرد مافیای لنگ قوی کار میکنه
بهزاد
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۲
آخ آخ علی کریمی یوقت نمیره از گشنگی حاچ حسینش افتاده زندان
Ali
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
از مکتب پرسپولیس جز این انتظاری نیست. ی مشت مال مردم خور. با اون مربی عوضی شون برانکو که دنبال دلالی و قالب کردن مربی های بی کیفیت کشور جهان سومیش به ایرانه
کامران
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۱
قابل توجه آقای پاشاکی که برای دیدن وقایع تلخ فراتر از نوک دماغ مبارکش به عینک نیاز دارد ...
بابک
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۱
علی کریمی، قهرمان مبارزه با فساد نه‌تنها هیچ وقت به فساد این فرد هیچ اشاره‌ای نداشته بلکه از استیل‌آذین تا همین امروز دست به دست اون بوده!
لنگ
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
کار لنگی جماعته معتاد.جعل . دزد. قاتل
محمد
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
وقتی قانون مداری در کشوری بخاطر رفاقت و سیاسی کاری زیر پا گذاشته شود ، بی شک اختلاس ، تورم ، بیکاری ، آشوب و ... ایجاد می شود . وقتی دست همه در یک کاسه باشد برای خوردن و بردن، آن جامعه به سرشیبی هولناکی خواهد رسید که در باتلاق خود ساخته فرو خواهد رفت . بابک زنجانی نیمی از سرمایه کشور را به جیب زد اما چون کاسه لیسانش کله گنده های کشورند حکم اعدامش صادر می شود اما وقتی بحث افشای افراد مختلف می آید ، حاکمان پایشان سست می شود و حکم خود را ملغی می کنند . اگر مشکلی نیست چرا آزادش نمی کنند و اگر جرمش ثابت شده است چرا حکمش اجرا نمی شود؟ یا رفیق زنجانی جناب حاااااااج حسییییییین هدااااایتی به عنوان حداقل بدهکار بانکی چرا برای باز گرداندن و مصادره اموالش اقدام نمی شود ؟ چرا مجازات سفت و سختی مثل تمام دنیا در ایران وجود ندارد؟ جوابش آشکار است و آن اینکه کاسه لیسان و غارتگران بیت المال از جنس مدعیان دروغینی است که با القاب چهره ها و مردان انقلابی ، دینی. مسوول و دلسوز ، خدمتگزار مردم ، دستی بر آتش دارند و اجرای قانون دودمان خودشان را برباد می دهد .
راستی چقدر دلم برای تماشای چهره زیبای قانون و عدالت، تنگ شده است .
۹
آرش6
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
خدا رو شکر -به زودی امید وارم سراغ حاجی انصاری فامیل مدلل -داماد آیت الله شکر هم برند -

همچنین برادران شفیع زاده و مابقی دزدان
سیدرضا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
امثال این اقا در پشت پرده ونماینده های اونا در عیان مثل پروین که با ساختن تیم اذربایجان بر علیه لنگ!!!!و بعدها استیل آزین ادامه دهنده راه عابدینی ها بودن که علنا بابت لابیش که منجر به قهرمانی لنگ منت هم سر هوادارا داشت،فوتبال کثیفی که از هر راهی دنبال بردن هست و به همین خاطر زمانیکه میبازن چون همه چیو باختن ظرفیت پذیرششو ندارن. عابدینی ، غمخوار و سرکار با بذل و بخششهای حاتم وار از کیسه خلیفه!!!در ۳ برهه باعث رشد چشمگیر قیمت بازیکنا شدن . پول های کثیفی که دولابی و زنجانی در حمایت از لنگ وارد فوتبال کردن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر