فهرست
ترفند سرمربی العین: جنگ روانی علیه استقلال
ترفند سرمربی العین: جنگ روانی علیه استقلال

ترفند سرمربی العین: جنگ روانی علیه استقلال

آی اسپورت –  ادعای سرمربی العین در کنفرانس خبری بعد از بازی با استقلال مبنی بر اینکه اطلاعات خوبی از حریفش از طریق دوستانش در ایران گرفته، حسابی سر و صدا کرد و پای برانکو، مک درموت و حتی کارمند ایرانی الاصل باشگاه العین به عنوان متهمان این ماجرا مطرح شد. نکته جالب اینکه ورزش سه در گزارشی مدعی شده هدف مامیچ از مطرح کردن این صحبتها چیزی نبوده جز به هم زدن آرامش استقلالی ها و ماجرای گرفتن اطلاعات از داخل ایران صحت ندارد:" درست فصل گذشته بود که ذوب آهن برابر العین قرار گرفت و مامیچ چنین صحبت هایی را پیرامون ذوب آهن مطرح کرد و از دوستانی صحبت به میان آورد که از داخل ایران به او کمک کردند و این صحبت تا هفته ها برای تیم اصفهانی حاشیه ساز شد. از سوی دیگر نباید فراموش کرد که العین در دیدار برگشت تفاوت چندانی با دیدار رفت نداشت و اگر مصدومیت و افت بدنی استقلالی ها نبود، شاید آبی های تهرانی برنده این بازی می بودند و دیگر چنین صحبت هایی مطرح نمی شد. با این وجود اما دام تکراری مامیچ باعث شده تا استقلال حالا در دامی گرفتار باشد که می تواند تا هفته ها تمرکز این تیم را بر هم بزند و باعث شود تا استقلالی ها نتوانند بر مسیری که دارند، تمرکز کنند تا شاید به این ترتیب معادلات صعود در گروه چهارم مسابقات تغییر کند."

 

 

 

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-03-15 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۴
بعد از ضایع شدن استقلال مقابل العین، ما هنوز هم منتظر پخش برنامه شب های فوتبالی هستیم !!پس چرا پخش نمیشه? خخخخ
Taj
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵
یک سوال مهم از شما و ورزش سه!...چرا به نقش برانکو در این قضیه نمی پردازید؟( حتی در حد تئوری)\r\nبا توجه به اینکه هم ملیتی بودنش با مامیچ شائبه ایجاد میکنه!!!
علی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
یعنی هنوز نفهمیدی این حرفها برای فریب توی هوادار است تا چیزهای دیگری را لاپوشانی کنند?!
امین لاجوردی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
کلا خوب نبودیم با اینکه استادیوم جو فوق العاده ای داشت اما نتونستیم استفاده کنیم، تو جو بازی رفت خوابیدیم، خیلی بد بازی کردیم ولی این داستان کمک از داخل ایران خیلی مسخره ست، بنظرم هرکی حتی مربی های قبلی یا مربی رقیب و... آنالیز ما رو میده به حریف کار بدی نمیکنه و حقشه از دانشش استفاده کنه، ما باید اینقدر انعطاف تاکتیکی و قدرت داشته باشیم که حریف رو سردرگم کنیم این حرفها اونم تو این عصر اطلاعات، احمقانه ست
۹ ۱
علی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
کشور ما هر چی می کشه از جهالت مردم خودش هست!
العین چند روز قبلش هم با استقلال بازی داشت. یعنی از روی همون بازی نمی تونستند تیم شما را آنالیز کنند؟؟
۹
ابیدل
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
عزیزم تیم العین نه الوصل و نسف قرشی هر چند که تیم شما رو هم زدیم و تیم شما هم فرقی با اون دو تا از نظر افتخارات اسیایی نداره خخخمنهه
۴
معین
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۰
خوشحالم که تو این ماجرا برانکو متهم شد چون باعث شد رسانه های بیطرف ما (خنده شدید حضار) تمام زورشونو بزنن که از برانکو رفع اتهام بکنن و همین باعث شد توطئه کثیف مامیچ شکست بخوره !!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر