فهرست
رکورد عجیب طارمی؛ پنالتی‌های زودهنگام
رکورد عجیب طارمی؛ پنالتی‌های زودهنگام

رکورد عجیب طارمی؛ پنالتی‌های زودهنگام

آی اسپورت - مهدی طارمی معمولا خیلی تماشاگران تیم‌های جدیدش را برای تماشای گل‌ منتظر نمی‌گذارد. طارمی در اولین فصلی که به پرسپولیس پیوست، در سومین دیدار گلی سه امتیازی زد. اما مهم‌تر از گل‌های طارمی، توانایی او در فاکتور دیگری است. طارمی تبحر بالایی در گرفتن پنالتی از حریف دارد. مهدی طارمی معمولا خیلی زود و تا قبل از اینکه مدافعان و داورهای حریف فرمول پنالتی گرفتن او را پیدا کنند، چند پنالتی به تیمش هدیه می‌دهد. در همان فصل نخست حضورش در پرسپولیس، تا قبل از نیم‌فصل یک پنالتی هوشمندانه از دروازه‌بان گسترش‌فولاد گرفت که داور را مجاب کرد دروازه‌بان حریف را با کارت جریمه کند.

مهدی طارمی برای کسب پنالتی در لباس تیم ملی هم فقط یک بازی انتظار کشید. طارمی در دومین حضور ملی‌اش، یک پنالتی از دفاع گوام گرفت. اتفاقی که منجر به ده نفره شدن حریف در دقیقه 50 شد. مهدی طارمی در همان دومین مسابقه‌ای که پیراهن تیم ملی را پوشید، یک گل هم زد.

الغرافه تیم بعدی طارمی بود. مهدی طارمی در دومین مسابقه‌ای که پیراهن این تیم را پوشید، در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از مدافع پاختاکور پنالتی گرفت. طارمی در آن مسابقه یک پاس گل هم داد.

مهاجم ایرانی ریو آوه پرتغال در تیم جدیدش هم حسابی گل کاشت. طارمی که هفته نخست لیگ پرتغال را از روی نیمکت شروع کرده بود، در دقیقه 75 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد. طارمی 13 دقیقه بعد از اولین تجربه‌اش در لیگ پرتغال هم از دفاع حریف یک پنالتی گرفت. اتفاقی که شانس فرار از شکست را به هم‌تیمی‌های مهدی طارمی داد.

۱۷    
آی اسپورت
2019-08-18 20:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر