فهرست
حاج صفی: برمی گردم اروپا
حاج صفی: برمی گردم اروپا

حاج صفی: برمی گردم اروپا

آی اسپورت- نه ماندن در سپاهان و نه جواب مثبت دادن به منصوریان و استقلال برای دومین مرتبه؛ احسان حاج صفی تصمیمش را گرفته و می خواهد در سال جام جهانی به اروپا برگردد. او دو فصل قبل در یک تیم دسته دومی بوندسلیگا حضور داشت و بد هم کار نکرد.

حاج صفی می گوید:«تقریبا دو هفته قبل به باشگاه سپاهان اعلام کردم که به دلیل وجود برخی مشکلات ، برای فصل جدید در فوتبال ایران نمی مانم. حتی این را گفتم که اگر قصد دارید جای من بازیکنی را جذب کنید، این کار را زودتر انجام بدهید. مشکلم را هم به باشگاه اعلام کردم و به همین دلیل صلاحم این است که بروم و اگر مشکلی پیش نیاید این فصل را در اروپا بازی کنم».

حاج صفی وجود مشکلات مالی و جدل بر سر مبلغ قرارداد را دلیل عدم تمدید قراردادش نمی داند:«بحث من و سپاهان اصلا مالی نیست. متاسفانه برخی رسانه ها نوشته اند که من به دلیل مشکلات مالی با سپاهان به توافق نرسیده ام. اگر من بحث مالی داشتم و فقط به پول بیشتر فکر می کردم، همین فصل یا فصول قبل از سپاهان جدا می شدم و پیراهن تیمهایی را می پوشیدم که خیلی بیشتر به من پول می دادند. من سپاهان را انتخاب کردم چون این تیم را دوست داشتم اما الان شرایطی نیست که بمانم و به همین دلیل قصد دارم فوتبالم را در اروپا ادامه بدهم».

حاج صفی آب پاکی را روی دست منصوریان و استقلال می ریزد و می گوید اگر به هر دلیلی راهی اروپا نشد، در سپاهان می ماند:«همیشه گفته ام و بازهم تکرار می کنم؛ تا وقتی در ایران بازی کنم، انتخاب اولم سپاهان خواهد بود. من در این سالهای اخیر و حتی همین فصل، پیشنهادهای فوق العاده و با ارقام بالایی در دست داشتم اما سپاهان را انتخاب کردم. چون در این تیم رشد کردم و در سطح اول فوتبال ایران شناخته شدم. حضور هواداران خونگرم سپاهان هم دلیل دیگری بود تا در این تیم بمانم. آنها در این مدت و بخصوص فصل قبل خیلی به من لطف داشتند و حمایتم کردند اما به من حق بدهند که در سال جام جهانی راهی فوتبال اروپا شوم و بازی در خارج از کشور را تجربه کنم».

از پانیونیوس یونان به عنوان مقصد حاج صفی نام برده می شود ولی او همبازی شدن با مسعود شجاعی را اعلام نمی کند:«نمی خواهم اسم تیمی را بیاورم اما توافق حاصل شده و فکر می کنم ظرف روزهای آینده رسمی شود. بازهم می گویم اگر در ایران می ماندم حتما سپاهان را انتخاب می کردم اما آرزوی هر بازیکنی است که در جام جهانی بازی کند و من به همین دلیل تصمیم گرفتم در اروپا به فوتبالم ادامه بدهم. چون دوست دارم حضور در دومین جام جهانی را تجربه کنم».

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-06-18 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
من موندم این چه اروپاییه؟! پانینیوس یونان؟ جالبه که شجاعی میگه اگه ۲ تا بازیکن با خودم نبرم تو تیمم نمیمونم اونجا!! تو لیگ ایران خودمون همچین ببر و بیاری نمیبینیم که اونجا میبینیم! کاملا سطح اون لیگ مشخصه . در عجبم که چرا رسانه ها چیزی راجع به این موضوع نمینویسن . خداوکیلی یعنی پانینیوس از تمرین در سپاهان و لیگ ایران زیر نظر کرانچار بهتره؟! شما میتونی این کارو برعکس انجام بدی؟ یعنی مسعود و کریم انصاری فردو به زور بیاری تو تیم کرانچار؟ باورنکردنیه
۷
فرهاد
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
ایول به تعصب امید ابراهیمی یاد بگیر از او
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر