فهرست
حرف‌های دوپهلوی رامین درباره بازگشت به پرسپولیس
حرف‌های دوپهلوی رامین درباره بازگشت به پرسپولیس

حرف‌های دوپهلوی رامین درباره بازگشت به پرسپولیس

آی اسپورت - رامین رضاییان مدافع راست سابق تیم پرسپولیس طبق وعده ای که در استوری اینستاگرامش داده بود، امروز ساعت ۱۰ شب در یک لایو اینستاگرامی درباره جدایی اش از الدحیل و شایعه حضور در پرسپولیس صحبت هایی را مطرح کرد. رضاییان با تایید خبر ترک الدحیل گفت که قرار است «به صورت قرضی» راهی تیم دیگری شود و «دو پیشنهاد» هم دارد که البته هیچ یک پرسپولیس نیست. او با اشاره به علاقه اش نسبت به پرسپولیس توضیح داد که «افتخار» می‌کند در تیم سرخپوش پایتخت حضور داشته باشد. با این حال به نظر می‌رسد مفهوم این لایو بیست دقیقه ای، پایان شایعه حضور رامین رضاییان در پرسپولیس بود چرا که وی گفت «الدحیل من را به پرسپولیس نمی‌دهد چون این دو تیم رقیب مستقیم هستند». مشروح صحبت های رضاییان را می‌خوانید:

 

* خودم درخواست جدایی دادم

در زمان مربی قبلی شرایط خیلی خوب بود تا روزی که این مربی جدید آمد. تفکرات او کاملا دفاعی بود و از مدافعان کناری میخواست تا دفاعی بازی  کنند که این به نظرم در فوتبال روز دنیا به نظرم خوب نبود. این شرایط آرمانی من نبود، مدیران الدحیل با من جلسه گذشتند چون به من علاقه داشتند و من گفتم این شرایط خوب نبود. من گفتم اینجا فوتبالی خوشحال نیستم و گفتم اگر می‌شود جایی بروم که فوتبالی خوشحال باشم.

 

* دوست دارم به پرسپولیس بیایم

هواداران پرسپولیس باوجود جدایی من خیلی به من لطف دارند. مطمئنا من دوست دارم لطف شما را جبران کنم و برای تیم بزرگ پرسپولیس بدرخشم. همه بازیکنان آرزو دارند در تیم بزرگ پرسپولیس بازی کنند. پرسپولیس با تمام نداشته هایش در فینال بوده و فکر نکنید من بی معرفتم. من دوست دارم شرایط طوری باشد که به پرسپولیس بیایم.

 

* پرسپولیس باید با الدحیل توافق کند

روزی که رفتم جلسه با الدحیل گفتند دو پیشنهاد برای زمستان داری، این ها می‌خواهند من را قرضی بفرستند. منتظر بودم تیم های دیگر هم بیایند با الدحیل صحبت کنند. اما من تحت قرارداد الدحیل هستم و نمی‌توانم خودم برای خودم تصمیم بگیرم. باید یک توافقی بین باشگاه خواهان من و الدحیل باشد.

 

* آقا یحیی به من لطف دارد اما...

من لازم دانستم این شرایط را توضیح بدهم. اگر کادرفنی من را لایق بازی در پرسپولیس بداند من افتخار می‌کنم. آقا یحیی به من لطف دارد و ما همیشه صحبت می‌کردیم. هر وقت بازیکنان به قطر می‌آمدند من می‌گفتم هر کمکی می‌خواهید روی من حساب کنید. حتی بازی با الدحیل هم من این کار را کردم تا بدانند یک پرسپولیسی با معرفت در قطر هست. بعضی ها برای خودشان یک چیزهایی می‌نویسند تا روزنامه شان بیشتر بفروشد اما من ثابت کرده‌ام که قلبی پرسپولیس را دوست دارم. هیچ وقت پولی نبوده که رابطه ما را خراب کند. شاید بگویید تو هم بی معرفتی مثل خیلی های دیگر اما واقعیت این نیست. فوتبال حرفه ای شده و من نمیتوانم برای خودم تصمیم بگیرم. به خاطر رابطه فنی من با مربی جدید، تصمیم گرفته‌اند من را قرضی بفرستند. من با ایستا بودن مدافعان کناری در تیم های بزرگ مخالفم.

 

* بعد از باخت پرسپولیس من را اذیت کردند

دو پیشنهاد آمده و من روی آن ها فکر میکنم. باشگاه الدحیل می‌خواهد شش ماه من را بفرستد جای دیگر و بعد هم دوباره باید برگردم. امکان دارد باشگاه الدحیل از من ناراحت شود اما همه می‌دانند خون من قرمز است. من با قلبم پرسپولیس را دوست دارم و از چیزی نمی‌ترسم. من زحمت کشیدم برای تیمی که در آن بودم اما حتی اگر پرسپولیس می‌آمد جلو و پیشنهاد می‌داد، چون می‌دانم من را هم می‌خواهند و این را ندید میگویم، در این صورت هم من را به پرسپولیسی نمی‌داد. چون پرسپولیس یک رقیب آسیایی الدحیل است و پرسپولیس همیشه یک پای فینال است. این را بدون پاچه خواری می‌گویم، روز فینال همه بازی را چک می‌کردند و بعد از باخت پرسپولیس هم من را اذیت می‌کردند چون می‌دانستند من چقدر پرسپولیس را دوست دارم.

 

* نمیتوانم خودم تصمیم بگیرم

من باید یک باشگاهی را به مدت شش ماه انتخاب کنم، من را به اجبار جایی نمی‌توانند بفرستند. من تصمیم گرفتم قرضی از باشگاه بزرگ الدحیل جدا شوم و جای دیگری بازی کنم. دوست داشتم این توضیحات را بدهم، شاید از من ناراحت شدید. اما من نمیتوانم برای خودم تصمیم بگیرم، من قلبی پرسپولیس را دوست دارم. روزی که بخواهم برگردم ایران با افتخار برای باشگاه بزرگ پرسپولیس بازی خواهم کرد.

 

* بازیکن پرسپولیس نیستم که فسخ کنم و بروم

مربی پرسپولیس امروز گفت که لیستی نداده‌اند چون تیمشان کامل است. آرزو میکنم پرسپولیس با کادرفنی خوبش امسال قهرمان آسیا شود. من در صبا شاگرد آقا یحیی بودم، او تاکتیک های امروزی دارد. شرایط تا امروز طوری نبوده که من در باشگاه پرسپولیس بازی کنم. اما این روزها میگذرد و من مطمئنم اگر قابل بدانند در پرسپولیس بازی خواهم کرد. اگر امشب ناراحتتان کردم از تک تک شما معذرت می‌خواهم. دوست نداشتم ناراحت باشید یا از من دلگیر باشید چون رابطه ما همیشه دلی بوده. امیدوارم من را درک کنید، من مطمئنا الان بازیکن پرسپولیس نیستم که فسخ کنم و بروم. من تحت قرارداد تیم دیگری هستم. همیشه برای پرسپولیس دعا می‌کنم چون هواداران این تیم لایق بهترین ها هستند.

۱    
آی اسپورت
2020-12-30 23:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر