فهرست
صد رحمت به پرسپولیسی‌ها؛ قلعه‌نویی به استقلالی‌ها کنایه زد؟
صد رحمت به پرسپولیسی‌ها؛ قلعه‌نویی به استقلالی‌ها کنایه زد؟

صد رحمت به پرسپولیسی‌ها؛ قلعه‌نویی به استقلالی‌ها کنایه زد؟

آی اسپورت - درهیاهوی بازی‌های مهم ملی، امیر قلعه نویی در مصاحبه ای با روزنامه ورزشی گل با کنایه از پرسپولیسی ها تقدیر کرده بود و گفته بود باز به مرام آنها که با بازیکنم، شب بازی با تیم شان مذاکره نکرده‌اند. این جمله اما کنایه به چه اتفاقی بود؟

سال قبل و در بازی رفت تیم های استقلال و تراکتورسازی ، در تبریز بود که شایعات بسیاری بر سر زبان ها افتاد. بختیار رحمانی آن زمان دیداری با چند بازیکن مهم استقلال داشت و بعد از بازی طرفداران تراکتورسازی حسابی علیه این ستاره تیم شان شعار دادند. آنها او را متهم می کردند که با استقلال مذاکره کرده است. بختیار وقتی به استقلال آمد ، حسابی هنوز خاطره آن اتفاق تلخ را در ذهن داشت و گلایه می کرد از اتهام و برچسبی که خورده و برایش دشنام شنیده. بختیار بعد از آن اتفاق روزهای سختی در تبریز داشت و به پادگان فرستاده شد و مدتی در تمرینات تیم هم غایب بود. قلعه نویی البته آن روزها خیلی در این باره حرف نزد اما حالا بعد یکسال به طور ضمنی از آن اتفاق گلایه کرده است.

البته این اولین بار نیست که شب یک بازی با یک بازیکن درباره تیم سال بعدش حرف می زنند. بارها این اتفاق در فوتبال ایران افتاده است. بارها این شایعات درباره بازی مشکوک تعدادی از بازیکنان حرف زده شده بود و درباره خیلی از مربی های سرشناس که اتفاقا قهرمانی هم زیاد دارند ، چنین ادعاهایی مطرح شده است. حتی امیر واعظ آشتیانی ، مدیر اسبق استقلال یکبار چنین ادعایی را درباره یکی از موفقیت های تیم خودش گفته بود! 

 

منبع:خبر آنلاین

۴ ۴  
آی اسپورت
2016-10-06 12:44:00
نظر دهید

۴ نظر
تراختور عاشقلری
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
آی اسپورت... تو دیدار رفت نبود ...اشتباه نکنید تو بازی نیمه نهایی جام حذفی بود که خیلی مهم تر از لیگ بود چون به فینال می رسیدیم/شب قبل بازی تو آپارتمان کاپیتان 4تقلال رحمتی با بی اختیار بی رحمانی مذاکره پنهانی می کنه برای پیوستن به این تیم ...روز بازی کاملا مشخص بود این بازیکن بد بازی می کنه پاسهای اشتباه لو دادن توپ که منجر به گل دوم کیسه اف سی شد...حتی یک هفته قبل توی اینستگرامش پیراهن آبی پوشیده بود توی تمرینات با کلاه آبی داشت حاشیه سازی می کرد...امیر قلعه نوعی دیر این موضوع رو فهمید باید این بازیکن توی پادگان میموند تا فکر خیانت رو از سرش دور کنه...چوب خدا صدا نداره می بینیم توی 4تقلال نه خوب بازی می کنه و نه جزو نفرات دعوت شده ب تیم ملی است.
۷ ۱
برزو
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۴
راستي عليمنصور حسرت قهرماني رو تو دل شما هم گذاشت و قاعدتاً حق داريد ازش دلخور باشيد.
جوابیه تراختورچی:
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
داغ دل اصلی رو فدراسیون با تیم داوران(فغانی)و عوامل خارج از مستطیل سبز انجام دادند .چون تیم عزیز دوردانه و سوگلی فدراسیون نبودیم واس همین همه کار کردند تا تراختور کبیر قهرمان نشود.
۵
بابای برزو
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
پسرم بیا قرصاتو بخور.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر