فهرست
زوج نیمار-کریس؟ به دیبالا بستگی دارد!
زوج نیمار-کریس؟ به دیبالا بستگی دارد!

زوج نیمار-کریس؟ به دیبالا بستگی دارد!

آی اسپورت - رسانه های اسپانیایی در گزارش های خود به این نکته اشاره کرده اندکه مدیران باشگاه یوونتوس قصد دارند تا برای خرید نیمار وارد عمل شوند و در این راستا در نظر دارند تا پائولو دیبالا را به عنوان بخشی از وجه خرید نیمار به پاریس بفرستند.

نیمار قطعا در فکر ترک پاریس است و بعد از تاخیر یک هفته ای در ملحق شدن به اردوی پاری سن ژرمن، خواسته اش را با مقامات این تیم درجریان گذاشته است. اگرچه هدف و مقصد ایده آل او باشگاه بارسلوناست ولی با توجه به مسائل مختلف ممکن است این رویا قابل تحقق نباشد. لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن هم در دیدار اخیرش با نیمار به او هشدار داده که احتمال انتقال او به بارسا بسیار ضعیف است؛ به ویژه بعد از آنکه آبی اناری‌ها ۱۲۰ میلیون یورو برای خرید گریزمان پرداخت کردند و دی یونگ را نیز از آژاکس به خدمت گرفته اند.

به همین خاطر هم سران یووه قصد دارندتا شانس خود را برای خرید نیمار امتحان کنند. طبق گزارش برنامه ال چیرینگیتوی اسپانیا، مدیران بینکونری درنظر دارند تا با خرید نیمار ، یک زوج تهاجمی توفانی را درتیمشان به کار بگیرند و او را در کنار کریستیانو رونالدو به زمین بفرستند وبرای محقق کردن این رویا، حاضرند تا دیبالا را به عنوان بخشی از وجه خرید نیمار به پارک دو پرنس بفرستند.

رای اسپورت ایتالیا هم در گزارشی به این نکته اشاره کرده بود که پدر نیمار در تورین با فابیو پاراتیچی، یکی از مدیران ارشد یووه دیدار کرده است و به همین خاطر هم نام یووه در لیست مشتریان نیمار قرار گرفته است.

نیمار در سال ۲۰۱۷ با انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن، گران ترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال لقب گرفت و درطول دوران حضورش دراین تیم در ۵۸ بازی، ۵۱ گل برای تیم فرانسوی زد و با این تیم دو قهرمانی در لیگ یک فرانسه به دست آورد.

۲    
آی اسپورت
2019-07-18 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر