فهرست
افشاگری روز؛ ملی‌پوشان می‌رفتند شب‌نشینی!
افشاگری روز؛ ملی‌پوشان می‌رفتند شب‌نشینی!

افشاگری روز؛ ملی‌پوشان می‌رفتند شب‌نشینی!

آی اسپورت – ماجرای اردوی اخیر پرسپولیس در دوبی و حاشیه‌هایش باز هم پرونده تخلفات رو نشده بازیکنان فوتبال ایران را باز کرده است. جلال طالبی که مدتی سرمربی تیم ملی بود در مصاحبه با ایسنا پرده از اتفاقاتی برداشته که پیش از این حداقل به صورت رسمی تائید نشده بود. او از خوشگذرانی‌ها و شب‌نشینی‌‌های بازیکنان ملی‌پوش ایران حرف زده است:

- تا دلتان بخواهد بی‌معرفتی و اختلاف بین بازیکنان پرسپولیس و استقلال وجود داشت بود. چشم دیدن همدیگر را نداشتند. این که می‌گویم نداشتند، یعنی نمی‌توانستند همدیگر را ببینند. از طرفی، به جای تمرکز روی تیم ملی، به فکر مسائل دیگری بودند.

- من شب می‌آمدم لابی هتل، می‌دیدم برخی از بازیکنان به دنبال مسائل دیگری بودند و به جای استراحت، به سر و وضع خود می‌رسیدند. به موهایشان ژل زده‌اند. می‌رفتم بالا و نیم ساعت بعد می‌آمدم، می‌دیدم دو نفر دیگر در لابی نشسته‌اند. ماموران حراست هم که کنار تیم بودند، شب‌ها بیرون بودند و دیر به هتل می‌آمدند. به آن‌ها می‌گفتم کجا بودید؟ می‌گفتند رفتیم سراغ بازیکنان که در خیابان بازیکنی نباشد!

- جای تاسف بود که یک ملت این طور برای تیم ملی سکته می‌کنند اما برخی از بازیکنان این قدر بی‌اهمیت هستند. نه به خاطر من و فدراسیون، بلکه به خاطر خودشان و ملتی که عاشقان هستند، باید به تیم ملی اهمیت بدهند.

- مسابقات شروع شد و ما در گروه اول شدیم. فقط یک مساوی با تایلند داشتیم که خیلی چیزها کنارش است. بازیکنانی که به ظاهر ساکت بودند، چه زیرآبی‌هایی که می‌رفتند.

- دو سال بعد از انقلاب، من مدتی در امارات کار می‌کردم و به همین خاطر من را می‌شناختند. بعد از تساوی با تایلند، یکی از خبرنگاران اماراتی گفت که چندتا از بازیکنان ایران، ساعت چهار صبح به اشتباه به هتل خبرنگاران آمده بودند و پولی برای برگشتن به هتل نداشتند و ما برای آن‌ها تاکسی گرفتیم. من که دستم را بو نکرده بودم و همان بازیکنان را در بازی با تایلند در ترکیب گذاشتم. نمی‌دانستم که آن‌ها استراحت نکرده‌اند.

 

ایسنا

۹۰ ۱۵  
آی اسپورت
2017-10-10 12:35:00
نظر دهید

۱۵ نظر
علی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
تنها چیزی که از شب قبل بازی پرسپولیس با الهلال یاد ما مونده خیانت و حاشیه سازی فردوسی پور و برنامه نود هست! حالا ایسنا هر چقدر می خواد آسمون ریسمون بباره!!!
عادل دلال
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
جوری میگن شب نشینی انگار آدم کشتن. تازه شب نشینی قبل از الاهلی بوده که ایسنای حرومخور به کمک آی اسپرت خاله زنک و نود دلال صفت اون رو به جای شب بازی با الهلال قالب کردن
قرمزته
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
لایک
محمد
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
واقع بین باش علی جان
خیانت کادر مدیریت و طارمی کردن با اون کار غیرحرفه ای که انجام دادند.
یا اون بازیکنایی که پول حرفه ای میگیرند ولی حرفه ای عمل رفتار نمی کنند.
تا مصلحت اندیشی توو این مملکت از بین نره به جایی نمیرسیم.
هیچ نامی بزرگتر از ایران و پرسپولیس نیست
پس هر فرد متخلف باید بی پرده به مردم معرفی شه و باهاش برخورد شه....
nima bagheri
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
تنها چیز فساد مدریت پرسپولیس بود
خیانت اصلی رو شما
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۹
انجام دادین که از فرشید اسماعیلی دل کندین و رفتین با عمر الخریبین .......
علی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
آقا بگید منصوریان یه پیتزا برای اسماعیلی بیاره خخخخ
AVA-86
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
دوستان گویا حواسشون نیست این افشاگری مربوط به دوران حضورجلال طالبی در تیم ملی هست وربطی به استقلال و پرسپولیس نداره!
۷ ۲
علی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
اینقدر حالیمون هست که مربوط به اون دوره هست
اما ایسنا با پیش کشیدن این بحث تلاش می کنه قضیه به اصطلاح خوشگذرانی پرسپولیسی ها را شب قبل از مسابقه به روش خودش اثبات کنه در حالی که هیچ سندی نداره!
این کار اینها مصداق تشویش اذهان عمومی هست ولی چون مصونیت آهنین دارند هر کاری که بخواهند انجام می دهند!!
ویلی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۵
دوستان حوصله خوندن مطالبو ندارن فوری میرن سراغ آتش به اختیار!!
۷
ویلی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
اون تیم 2000 لبنان عجیب و غریب بود سالارای نسل 98 (دایی،عزیزی، باقری، میناوند.....) رفته بودن اروپا و دیگه هیچکسو آدم حساب نمیکردن و چون مسابقات مهرماه و وسط فصل انجام میشد جام ملتهای آسیا واسشون شده بود یه اردوی تفریحی و سفر توریستی، حتی مهدوی کیا که همیشه بی حاشیه و اخلاق مدار بود لبنان شده بود یکی از سران فتنه!!
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۱
بیشعور نباش
امیرعباس
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۴
بیچاره اقا جلال که محترم ترین و موقرترین شخصیت فوتبال ایران هست فقط خدا می دونه چی کشیده این مرد بزرگ با دیدن این وقایع فقط باید تاسف خورد و بس!
محسن
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۲
بیچاره ما که با پنهانکاری و سکوت این آقا و امثال ایشان،که باید همان موقع این صحبتها را میکرد تا یه مشت بچه گی،امروز، به عنوان پیشکسوت،آنهم از نوع اخلاق مدارش زرت زرت در صدا و سیما خودشان را به ملت قالب نکنند.
مهدی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۴۳
آقا محسن شما یا به دنیا نیومده بودی یا خیلی کوچیک بودی وگرنه من یادمه همون موقع هم ایشون یه اشاراتی کرده بودن هم خداداد عزیزی گفته بود بازیکنایی که نصف شب لب ساحل قدم میزدن باعث ناکامی تیم شدن.حتی غیرمستقیم به دایی و میناوند اشاره کرده بود.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر