فهرست
گزارش روز؛ اخراج غیرمنصفانه دیاز از الهلال
گزارش روز؛ اخراج غیرمنصفانه دیاز از الهلال

گزارش روز؛ اخراج غیرمنصفانه دیاز از الهلال

آی اسپورت – شکست مقابل استقلال باعث شد تا رامون دیاز مربی آرژانتینی این تیم برکنار شود. این برکناری کمی عجیب و غیرمنتظره به نظر می‌رسید و حتی برخی رسانه‌های کشور عربستان هم از برخورد مدیران باشگاه الهلال با سرمربی موفق خود تعجب کرده‌اند. دیاز از اکتبر 2016 هدایت الهلال را بر عهده گرفته بود و نتایج خوبی هم کسب کرده بود.

او با الهلال در این مدت 42 برد، 17 تساوی و 6 باخت در کارنامه ثبت کرد که با هر معیاری یک کارنامه خوب و موفق ارزیابی می‌شود. میانگین امتیازات او با الهلال 2.2 امتیاز از هر بازی بود! نتایج ضعیف اخیر این تیم مانند باخت به القادسیه در جام حذفی، باخت به استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا و چند تساوی در لیگ حرفه‌ای عربستان، به دلیل مصدومیت چند بازیکن کلیدی این تیم به دست آمد و برکناری او به دلیل این نتایج، منصفانه نبود.

بهترین نتایج دیاز: الهلال با دیاز چند نتیجه فوق‌العاده کسب کرده بود. پیروزی 6-0 بر الوحده در لیگ عربستان در سال 2016، پیروزی 5-1 بر النصر در لیگ عربستان در سال 2017، پیروزی 4-0 بر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 و صعود به فینال این مسابقات از بهترین نتایج دیاز در الهلال بود.

بدترین نتایج دیاز: الهلال با دیاز هرگز شکست سنگینی را تجربه نکرد. سنگین‌ترین باخت‌های الهلال با هدایت دیاز دو باخت 2-0 مقابل الاتحاد و النصر در سال 2016 در لیگ عربستان بود.

افتخارات دیاز با الهلال: او فصل گذشته الهلال را قهرمان لیگ حرفه‌ای عربستان، نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا و قهرمان جام حذفی عربستان کرد.

۶ ۸  
آی اسپورت
2018-02-21 19:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
ناشناس
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۶
مهم ترین رویداد دیار و بازی او تو نیمه نهایی جلوی پرسپولیس بود که خربین هم آقال گل و ستاره آسیا شد حالا جلو استقلال می بازه و اخراج میشه در صورتی که پدیده ی تیم ملی مراکش در آفریقا و پدیده ی تیم دوم جدول آرژانتین را داراست
۲
تاج دو ستاره
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
حالا واسه چی اینقدر شما دارین اتیش میگیرین
۳
تاج دو ستاره
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
حالا واسه چی اینقدر شما دارین اتیش میگیرین
۱
عارفabadan
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰
نتایج ضعیف اخیر این تیم مانند باخت به القادسیه در جام حذفی، باخت به استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا و چند تساوی در لیگ حرفه‌ای عربستان، به دلیل مصدومیت چند بازیکن کلیدی این تیم به دست آمد . حالا یکی بیاد اینو به کیسه کشا بفهمونه اگه حالیشون شد
۳ ۱
رامین
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۳۱
الهلال ضعیف شده و تاج تونست ببرتش .. فرض بر محال حرفت درست . اون تیمی که تاج بردتش و شما ازش سه تا خوردین که دیگه قوی تر نشده بود آقای مفسر و کارشناس ...
کوهیار
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۴۸
بهترین گزینه برای جایگزینی برانکو مغرور بی دانش که امیدوارم با ربیع خار و ماهینی گورشونو گم کنند
۳
آبتین
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
یه سری مایلی کهن و خداداد عزیزی و درخشان پولدار تو مدیریت فوتبال عربستانه. جام جهانی 98 بود فکر کنم عربستان برای هر باخت یه مربی عوض کرد. انقدر پول دارن که فکر میکنن همه چی رو می تونن حل کنن. خوراکشون اخراج کردن مربی های گرون و جایگزین کردن مربی های گرون دیگه ست.
البته خاورمیانه همینه.اما بعضی جاهاش خز تره. تو عربا، عربستان از همه کودکانه تر با فوتبال برخورد میکنه.
ایران یک صدم کشورهای عربی هزینه فوتبال نمیکنه. ولی اگر بودجه عربستان رو خرج فوتبال پایه ما می کردن. مطمئنم ده سال دیگه می تونستیم جز چهار تیم جهان بشیم. چیزی که تو والیبال پیش اومد. تازه به نظرم فوتبالمون مستعد تره.
اما اینجا دعوا سر پولیه که به کیروش دادن. کی بشه فوتبال مون مسیر والیبال رو بره.
۴
خاطره السد
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
تاج آسیا اینطوری تیما رو نیست و نابود میکنه نوبت لنگ هم میرسه به وقتش.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر