فهرست
هفته عجیب هوری: از شایعه فوت تا فسخ قرارداد
هفته عجیب هوری: از شایعه فوت تا فسخ قرارداد

هفته عجیب هوری: از شایعه فوت تا فسخ قرارداد

آی اسپورت- بامداد دو روز قبل خبر درگذشت حسن هوری، سنگربان نفت آبادان بر اثر سانحه رانندگی در مسیر اندیمشک، در برنامه زنده «برآیند» سیمای خوزستان، کانال‌ها و گروه‌های خبری به سرعت منتشر شد. مضمون خبر این بود: «حسن هوری، کاپیتان و دروازه‌بان صنعت‌نفت آبادان، طی تصادف شدیدی در جاده اندیمشک-اهواز دارفانی را وداع گفت!»

تكذیبیه زیرنویس شد
اما چند دقیقه بعد این خبر از طریق صداوسیمای مرکز خوزستان و با زیرنویس شدن عبارت «با عرض پوزش از خانواده حسن هوری و ببیندگان عزیز، خبر درگذشت ایشان تکذیب می‌شود»، رد شد. این خبر در حالی منتشر شد که حسن هوری چند وقتی است با اعتراض هواداران نسبت به خود مواجه شده و شاید انتشار چنین خبری، اقدامی از سوی مخالفان او باشد.

دوستان و آشنایان در خانه هوری
بلافاصله بعد از انتشار و تکثیر سریع این خبر، مسئولان شهر اندیمشک، دوستان و آشنایان گلر صنعت نفت آبادان برای گرفتن خبر دقیق به منزل هوری در اندیمشک رفتند و با دیدن حسن هوری از نادرستی این خبر مطلع شدند. البته این در شرایطی بود که کانال‌های تلگرامی همچنان به پخش این خبر اصرار داشتند تا اینکه مسئولان شبکه خوزستان با عذرخواهی از خانواده حسن هوری و بینندگان خود آن خبر را تکذیب کرد.

هوری: انگار شایعه با اطلاع قبلی بود!
حسن هوری در تنها اظهارنظرخود در این رابطه گفت: «به خدا قسم نمی‌دانم بعضی‌ها چگونه زندگی می‌کنند و به چه چیزهایی اعتقاد دارند و نانی که سر سفره خود می‌برند را از چه راهی به دست می‌آورند. مگر کثیف‌تر از این شایعه هم داریم؟! نگران کردن مردم به چه قیمتی؟ پخش کردن این شایعه برای من اهمیتی ندارد اما نباید به مردم و خانواده من فکر می‌کردند؟ اگر این خبر به گوش مادرم و یا همسرم می‌رسید چه فاجعه‌ای پیش می‌آمد؟ نکته جالب این موضوع این بود که با اطلاع قبلی این شایعه تنظیم شده بود، چراکه همه‌چیز آن با من هماهنگ بود. یعنی من تا دیروز اندیمشک بودم و برای یک کار اداری که قرار بود انجام دهم یكشنبه‌شب راهی اهواز شدم؛ دقیقا مطابق همان مسیری که اعلام شده بود.»

فسخ قرارداد

حسن هوری، کاپیتان نفتی‌ها ساعتی پیش قراردادش را با نفت آّبادان فسخ کرد.

     
آی اسپورت
2017-02-02 15:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر