فهرست
چند تماشاگر به استقبال پرسپولیس می‌آیند؟
چند تماشاگر به استقبال پرسپولیس می‌آیند؟

چند تماشاگر به استقبال پرسپولیس می‌آیند؟

آی اسپورت - در بازی‌های خانگی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر چیزی حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند که این آمار به هیچ وجه با تعداد هواداران این تیم متناسب نیست. در واقع چنانچه مسائلی مثل سردی هوا، ترافیک، گرانی و مشکلات روزهای آخر سال را در نظر بگیریم، موفقیت‌های پرسپولیس طی دو سال گذشته به علاوه اینکه این تیم در هر دو جام داخلی مدعی قهرمانی است، می‌تواند تماشاگران زیادی را به ورزشگاه بکشاند که در هفته‌های گذشته چنین نشده.

گرانی بلیت هم نکته‌ای است که باعث شده استقبال از بازی‌ها چندان چشمگیر نباشد و به همین خاطر باشگاه پرسپولیس با توجه به در اختیار داشتن بلیت‌فروشی در بازی‌های خانگی لیگ قهرمانان، اقدام به کاهش قیمت بلیت طبقه دوم ورزشگاه کرده تا شاید با بلیت ۵هزار تومانی، تماشاگران بیشتری برای تماشای بازی‌ پرسپولیس و پاختاکور به میدان بروند. آمار تماشاگران بازی‌های خانگی پرسپولیس در لیگ قهرمانان فصل پیش جالب است:

هفته اول: پرسپولیس ۳-۰ نسف‌قارشی ، تماشاگر:۲۵۸۳۰ نفر

هفته سوم: پرسپولیس ۱-۰ الوصل تماشاگر: ۳۳۱۷۰ نفر

هفته سوم: پرسپولیس ۱-۰ السد ، تماشاگر:۳۲۱۷۰ نفر

یک‌هشتم نهایی: پرسپولیس ۲-۱  الجزیره ، تماشاگر: ۸۰۰۰۰نفر

یک‌چهارم نهایی: پرسپولیس ۳-۱ الدحیل ، تماشاگر: ۷۱۳۱۲ نفر

نیمه‌نهایی: پرسپولیس ۱-۱ السد ، تماشاگر:۸۱۳۵۰ نفر

فینال: پرسپولیس ۰-۰ کاشیما ، تماشاگر:۱۰۰۰۰۰نفر

این آمار نشان می‌دهد که در بازی‌های خانگی مرحله گروهی فصل گذشته، به طور متوسط ۳۰۳۹۰ نفر دیدارهای پرسپولیس را از نزدیک دیده‌اند اما با توجه به جمع تماشاگران ۷مسابقه خانگی این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ عدد ۴۲۳۸۳۲ نفر را پیش‌روی‌مان قرار می‌دهد، این میانگین به ۶۰۵۴۷ نفر می‌رسد.

حالا و با ارزان کردن بلیت‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی در بازی‌های خانگی مرحله گروهی انتظار می‌رود تماشاگران بیشتری نسبت به ۳۰هزار نفر بازی‌های فصل قبل به ورزشگاه بیایند. هر چند در فصل جاری با توجه به همگروه شدن با الاهلی و برگزاری بازی در کشور ثالث یکی از میزبانی‌های پرسپولیس از بین خواهد رفت.

ایران ورزشی

۴ ۶  
آی اسپورت
2019-03-04 16:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
احسان تاجی
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
با ساندویچهای مونده هدایتی ورزشگاه پر میشه!!خخخخخخ
۶
احسان تاجی
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
یادش بخیر نسف قارچیییییی
۶
احمدرضا
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۶
اينو مينويسم واسه احسان كاجي(كيسه كش ):
همين پول هدايتي بود كه حجازي و پورحيدري رو از مرگ حتمي واسه زياده روي توي مصرف دود نجات داد،شما كاجيا به هدايتي خيلي بدهكارين اونم وقتي اسطوره هاتون روي تخت بيمارستان به گدايي افتاده بودن .دهنتو ببند بچه ماچ كردتي.
۹
تاجی دل
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
اگه ساندویچ بدن 50 هزار

اگه بدون ساندویج باشه 10 هزارتا
۱
nima bagheri
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۴۵
احمدرضا:
آخه ابله دو ساله چرا هرچی تو تلگرام میخونی میای اینجا تفت میدی؟ خودت عقل و شعور نداری حیوون؟
احمدرضا
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۲۱
اينو در جواب nima گلابي مينويسم،تو ديگه تُخم كدوم يكي از بازيكناي عربي كه بزرگ شدي زبون در آوُردي ؟؟ پسر كوچيكه عمر عبدالرحمني ؟؟ شما حيووناي كيسه كش كِي ميميرين فوتبال نجات پيدا كنه از تحجر ؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر