فهرست
خبر بد درباره شجاعیان؛ رفت تا 8 ماه دیگر!
خبر بد درباره شجاعیان؛ رفت تا 8 ماه دیگر!

خبر بد درباره شجاعیان؛ رفت تا 8 ماه دیگر!

آی اسپورت - داریوش شجاعیان در بهترین روز‌های سال‌های اخیر خود دچار پارگی رباط صلیبی شد! این اتفاق البته روی زانویی رخ داد که پیش از این هیچ مشکلی نداشت. روز گذشته برای پیگیری وضعیت زانوی هافبک استقلال با معاونت پزشکی این باشگاه حرف زدیم که جزئیات آن را شرح داد. ظاهراً داریوش بلافاصله پس از بروز آسیب‌دیدگی روی زانویش در پایان بازی به کلینیک رفته و با معاینات اولیه متوجه وخامت وضعیت زانویش شده است. او روز گذشته هم MRI گرفت و از این بابت مطمئن شد.

طبق اعلام دکتر نوروزی داریوش شجاعیان در حالی دچار این مصدومیت شد که در بهترین شرایط جسمانی اش طی ماه‌های گذشته بود. این بازیکن از امروز برای برطرف کردن ورم به وجود آمده در محل آسیب‌دیدگی‌اش به کلینیک فیزیوتراپی دکتر نوروزی مراجعه می‌کند تا خود را برای جراحی آماده کند.

در همین باره مطلع شدیم زانوی چپ داریوش شجاعیان زانویی نیست که فصل قبل در دیدار با ذوب‌آهن دچار آسیب‌دیدگی شده بلکه سال گذشته زانوی راست این بازیکن در برخورد با میلاد فخرالدینی دچار مشکل شد. جراحی قبلی زانوی داریوش توسط «پروفسور رازی» متخصص و جراح زانو انجام شده و شنیده‌ها از باشگاه استقلال حکایت از این دارد که ظاهراً داریوش شجاعیان به دلیل رضایت کاملی که از جراحی سال گذشته اش داشته دوست دارد این بار هم زانوی چپش را به این جراح بسپارد که البته قرار است در همین باره با کادر پزشکی باشگاه استقلال مشورت کند.

شنیده‌ها از باشگاه استقلال حاکی است با توجه به ورم کم موجود در محل آسیب‌دیدگی و عجله‌ای که شجاعیان برای بازگشت به میادین دارد به احتمال زیاد زانوی این بازیکن شیرازی هفته بعد تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد. با توجه به مدت زمان دوران نقاهت چنین آسیب‌دیدگی‌هایی اگر داریوش در هفته اول آبان تحت عمل قرار گیرد حداقل به مدت ۸ ماه قادر به بازی نیست و حداکثر تا تیر و مرداد ۱۳۹۹ باید دور از میادین باشد! تقریباً تا ابتدای فصل بیستم لیگ برتر!

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-10-23 21:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۳۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر