فهرست
خارجی‌ها در آستانه قطع همکاری با پرسپولیس
خارجی‌ها در آستانه قطع همکاری با پرسپولیس

خارجی‌ها در آستانه قطع همکاری با پرسپولیس

آی اسپورت - بازیکنان خارجی پرسپولیس مدت زیادی است که دریافتی از این باشگاه نداشته‌اند و از این مسئله دلخورند. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس سخت در تلاش هستند تا ارز ثانویه تهیه کنند تا مجبور نشوند بیشتر از این برای پرداخت دستمزد خارجی‌های خود با توجه به افزایش چشمگیر قیمت ارز، ضرر مالی ببینند.

به خاطر همین مسئله هم بود که بشار رسن با دلخوری مجبور به ترک ایران شد و باز هم به وی وعده داده شد که دستمزدش را به زودی دریافت می‌کند. ضمن اینکه اگر وساطت برانکو ایوانکوویچ نبود ماریو بودیمیر نیز در سفر اخیرش به کرواسی در کشورش ماندنی شده و با فسخ قرارداد یک‌طرفه و شکایت به فیفا خواهان کل پول قراردادش می‌شد. از این جهت که او به دلیل چند ماه عقب افتادن حق و حقوقش قانوناّ می‌توانست به مانند آنتونی گولچ (بازیکن سابق پرسپولیس) این کار را انجام دهد.

با توجه به این مسائل امکان اینکه باشگاه پرسپولیس با بازیکنان خارجی خود برای فصل آینده قطع همکاری کند، زیاد است. باشگاه پرسپولیس اگر مایل به حفظ رادوشویچ، بودیمیر و بشار باشد باید مبلغی در حدود ۱۴ تا ۱۵ میلیارد تومان برای یک فصل آن‌ها کنار بگذارد که در ظاهر اقدامی معقول نیست. جدا از اینکه فراهم کردن دستمزد مربیان خارجی پرسپولیس هم بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای این باشگاه هزینه در پی خواهد داشت. مدیریت باشگاه پرسپولیس در این زمینه صحبت‌هایی هم با برانکو ایوانکوویچ داشته است.

خبر ورزشی

 

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-05-21 16:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۸
بابا بیخیال فیل بازی نکنین تا حالا از بیت المال دزدیدن دادین اینا هم روش . از الان مرثیه میخونن که بعد بگن ایوای اوضاع خراب شد دولت وزارت به تیم کمک کنید اوناهم از حق الناس و بیت المال دست کنن دلار 4200 بدن بهتون تا جیب اینا رو پر کنید یه قهرمانی کثیف دیگه بدست بیارین
۱
کاج
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۵۶
جباروف، تیام،بویان،نیومایر،گرو،منشا،پاتوسی،طارق و ایسما ! اینا خارجی های تشتک سازی ورامین نیستن؛ خارجی های تیم فلک زده و مظلوم و مورد ستم واقع شده کیسه هستن اینا رو اضافه کن به پول شفر و پسرش و کادرش!!!! اخرش هم موز هم نصیب کیسه نمیشه وزیر هم پرسپولیسیه . باز خوبه کیسه بیل میزنه و میلیارد میلیارد خارجی میگیره. احمق هایی مثل تو راست کار کیسه هستن
۱
شاهین ممسنی ❤❤
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۲۲
"ضمن اینکه اگر وساطت برانکو ایوانکوویچ نبود ماریو بودیمیر نیز در سفر اخیرش به کرواسی در کشورش ماندنی شده و با فسخ قرارداد یک‌طرفه و شکایت به فیفا خواهان کل پول قراردادش می‌شد"
خبر ورزشی پیشتر ادعا کرده بود بودمیر برنمی گردد و حالا که دم خروس بیرون زده داستان را به شکل متفاوتی بیان می کند!
حقیقتن نوچه های رسانه ای کیروش اعجوبه هستن
کسانی که سفره هایشان پر از نون حرام است و به حرام خوری عادت کردند..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر