فهرست
پرسپولیس بدون کمال: یک‌ کلین‌شیت و بدون باخت
پرسپولیس بدون کمال: یک‌ کلین‌شیت و بدون باخت

پرسپولیس بدون کمال: یک‌ کلین‌شیت و بدون باخت

آی‌اسپورت- کمال کامیابی‌نیا از زمانی که به پرسپولیس آمد، خیال این تیم را از بابت یک هافبک دفاعی قلدر و جنگنده جمع کرده. بازیکنی که فوتبالش را به عنوان مهاجم شروع کرد، در نفت هافبک نفوذی شد و با تصمیم برانکو در پرسپولیس پست هافبک دفاعی را تصاحب کرد. پرسپولیس و کمال با هم روزهای خوب زیادی دیده‌اند. حالا کامیابی‌نیا در بازی با تراکتورسازی هم با کارت زرد جریمه شد و هم کارت قرمز. اتفاقی که او را از دو بازی حساس پیش‌روی پرسپولیس با استقلال و سپاهان محروم کرده است. نتایج پرسپولیس در روزهایی که کامیابی‌نیا محروم و مصدوم بوده را مرور می‌کنیم.

کمال پس از دوازده مسابقه متوالی برای پرسپولیس در هفته سیزدهم محروم بود. بازی پرسپولیس با تیم سابق کمال برنده‌ای نداشت و دو تیم با دریافت یک گل، به تساوی رضایت دادند. همین نتیجه در هفته بیست‌ودوم مقابل تراکتورسازی هم در نبود کمال، تکرار شد. اما دو نتیجه دیگر برای پرسپولیس فصل قبل شیرین بود. تیم برانکو بدون کامیابی‌نیا هم صبای قم را برد و هم استقلال را با چهار گل بدرقه کردند.

در این فصل هم تا به حال کمال یک بازی را از دست داده بود. بازی سپاهان در دور رفت که احمد نوراللهی جانشین او شده بود. در آن بازی هم عدم حضور کمال در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود و پرسپولیس در اصفهان سه گل به سپاهان زد. کمال حالا مانند دور رفت بازی سپاهان را از دست داد. همین طور مانند دور برگشت فصل قبل، مسابقه دربی را هم باید از روی سکوها دنبال کند. 

 

پرسپولیس در غیاب کامیابی‌‌نیا

 بازی برد مساوی باخت   زده    خورده کلین‌شیت
5 3 2 0   10   5 1

 

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2017-02-06 14:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
اون موقع نوراللهی رو داشتیم
P71
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
احمد بودش غمی نبود.... الانم ما ب برانکو اعتماد داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر