فهرست
برانکو: پنالتی‌ها را باید رامین میزد
برانکو: پنالتی‌ها را باید رامین میزد

برانکو: پنالتی‌ها را باید رامین میزد

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری از پیروزی تیمش در بازی سخت مقابل سپاهان خوشحال بود.

هدف ما پیروزی بود

هم به خاطر این بازی حساس هیجان زده هستیم و هم اینکه باید بگویم برد بسیار مهمی بود.از این خوشحالم که هواداران باز هم به ما اعتماد کردند.سپاهان تیم بسیار خوبی است و می دانستیم بازی سختی در پیش داریم.همه تیم هایی که مقابل پرسپولیس قرار می گیرند چیزی برای از دست دادن ندارند و مقابل پرسپولیس فقط دنبال راه حل برای خودشان هستند.به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می گویم.ما در این مسابقه کنترل بازی را در دست داشتیم.در مقطعی که پیش افتادیم کمی ضعیف تر بودیم.مشخص بود جای کمال و سید جلال در این موقعیت خالی بود.در این فرصت آنها می توانستند با تجربه شان بازی را برگردانند.اما تکرار می کنم مهم ترین هدف ما رسیدن به پیروزی بود.

باید زودتر تکلیف بازی را مشخص می‌کردیم

فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم. در نیمه اول 4 موقعیت صد درصد را به دست آوردیم و با آرامش برخورد می‌کردیم. خوشبختانه پنالتی‌هایمان به ثمر رسید، با نظر شما موافق نیستم. جناح راست ما امروز عملکرد ضعیفی نداشت، البته در صحنه‌ای که سپاهان موقعیت پنالتی به دست آورد، محرمی نباید با وجود اینکه فرید کریمی به زمین آمده آنقدر جلو می‌رفت و باید بیشتر پوشش می‌داد. سپاهان برای همه چیز یا هیچ به میدان آمده بود، اینکه ما توانستیم خوب پاسکاری کنیم، اتفاق خوبی بود. اگر این روند را ادامه دهیم، بسیار مناسب است. باید تکلیف بازی را زودتر مشخص کنیم.

تعویض رضائیان

این مسئله همیشگی نیست،‌گاهی سروش رفیعی و محسن مسلمان هم تعویض می‌شوند. با توجه به دوندگی بیش از اندازه بازیکنان وسط زمین معمولاً به خاطر خستگی زیاد تعویض‌ها را در آن منطقه انجام می‌دهیم.

جذب جانشین نورالهی

در بازار بازیکنان مدنظرمان حضور نداشتند و نمی‌توانستیم آنها را جذب کنیم. ما خودمان به این مسئله واقفیم، شما به عملکرد خوب محسن ربیع‌خواه واقف هستید، او بعد از مدتی مصدومیت به زمین بازگشت ولی از شانس بدش به تیم قوی سپاهان خورده بود. خدا را شکر مصدومیتی برای او حاصل نشده و فقط مسئله خستگی مطرح است.

قهر طارمی 

گل اول را چه کسی زد؟ طارمی. چه کسی پاس داد؟ رضاییان. بعد پنالتی دعوایشان شد؟ آیا ممنوع است که طارمی برود و وسط زمین بنشیند؟ مگر طارمی بازیکن سپاهان است که ناراحت شود؟ شما از کجا می‌دانید که او می‌خواسته پنالتی را بزند ولی رضاییان زده است؟ من ربیع‌خواه را هم دیدم که به آن سمت رفت. من ناراحتی او را متوجه نشدم و حس کردم که خوشحال است. وقتی هم که گل زدیم همه پریدن بغل هم و خوشحالی کردند. من نمی‌دانم چرا وقتی مشکلی نیست، می‌خواهید مشکلی بسازید. هر دو پنالتی را باید رضاییان می‌زد و من این دستور را داده بودم. من فقط شادی را در چهره طارمی دیدم. من مشکل ندارم که قانع شوید یا نشوید. من نظرم را می‌دهم و از سوال شما ناراحت نشدم.

حفظ اختلاف 10 امتیازی

تغییرات زیادی در تیم نداشتیم. بعضی بازیکنان با تجربه ما جایشان خالی بود و طبیعی است که واکنش‌هایشان متفاوت است. ربیع‌خواه بعد از یک ماه به ما اضافه شد. پستی هم بازی کرد که در آنجا بازی نکرده بود. باخت داربی هم اثرات خودش را دارد و به همین دلیل این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود. بعد از برد در رختکن نبودید تا ببینید بازیکنان چقدر خوشحال بودند. ما مقابل رقیب سنتی یعنی سپاهان پیروز شدیم و اختلاف ۱۰ امتیازی با استقلال را هم حفظ کردیم. ما باید کار کنیم تا مشکلات برطرف شود. ما ضعف‌هایی در برخی مقاطع بازی داشتیم ولی خوشبختانه کار را کنترل کردیم. بعد از برتری دو بر یک، محمدی یک موقعیت صد درصد را از دست داد و این همان هیجاناتی است که به سختی کنترل می‌شود و اینجا ارزش بازیکنان با تجربه مشخص می‌شود.

 

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2017-02-16 20:25:00
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۸
اگر پرسپولیس نمی برد حسابی دچار دردسر میشد حالا دیگه خدا رو شکر از روحیه ی آسیب دیده ی بعد از دربی گذشتیم برد مقابل نفت یعنی نود درصد راه قهرمانی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر